Zakup wyposażenia magazynu w sprzęt logistyczny
GMINA WĘGORZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332145
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:22
- Lokalizacja
- Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecef9f9f-0a57-4427-bfff-ea695e8a04c6
- Identyfikator
- 8451862819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
RegałyDrabiny platformoweWózki widłowe
Wykonawcy
1 przyznane
TRUCK MOTOR WÓZKI WIDŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 1
91 020 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332145 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia magazynu w sprzęt logistyczny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WĘGORZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Węgorzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-600
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 427-54-00
1.5.8.) Numer faksu: 87 427-54-01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@wegorzewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegorzewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-wegorzewo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wyposażenia magazynu w sprzęt logistyczny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecef9f9f-0a57-4427-bfff-ea695e8a04c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.1.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 1 - Zakup i dostawa regałów oraz drabiny jezdnej podestowej.Zakup regałów magazynowo – paletowych oraz drabiny jezdnej podestowej to niezbędna część przedsięwzięcia związanego z budową budynku magazynowego i jego wyposażeniem na potrzeby gminy Węgorzewo. Zakup regałów i drabiny umożliwi magazynowanie, składowanie oraz inwentaryzowanie sprzętu i wyposażenia niezbędnego do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej oraz zarządzania kryzysowego, niezbędnego do działań nagłych i doraźnych.
Szerszy opis zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39141100-3 - Regały
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44481000-5 - Drabiny platformowe
4.5.5.) Wartość części: 162601,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 2 - Dostawa wózka widłowegoZakup wózka widłowego to niezbędna część przedsięwzięcia związanego z budową budynku magazynowego i jego wyposażeniem w sprzęt logistyczny na potrzeby gminy Węgorzewo. Zakup wózka widłowego umożliwi magazynowanie i sprzętu i wyposażenia niezbędnego do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej oraz zarządzania kryzysowego, niezbędnego do działań nagłych i doraźnych.
Szerszy opis zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42415110-2 - Wózki widłowe
4.5.5.) Wartość części: 146341,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż w ww. postępowaniu na część 1 wpłynęła tylko jedna oferta, która podlegała odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91020,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91020,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Truck Motor Wózki Widłowe Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7392572403
7.3.3) Ulica: Sprzętowa 3D
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-467
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91020,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-27SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie jest realizowane w ramach otrzymanej dotacji od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego na: „Dofinansowanie zadań własnych w strefie obronności państwa z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Węgorzewo” z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |