Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

MIASTO I GMINA WYSOKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332159
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-09 09:24
Lokalizacja
Wysoka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b458e979-b394-4304-ba28-3a0c25f0cc54
Identyfikator
7642613156
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEMYSŁAW BOHNWYSOKA, PL · lot 0
365 677,2 PLN
MIKOŁAJ DĄBROWSKIKrajenka, PL · lot 1
527 898 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332159 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA WYSOKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791276

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 20/21

1.5.2.) Miejscowość: Wysoka

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-320

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminawysoka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminawysoka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318014

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b458e979-b394-4304-ba28-3a0c25f0cc54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00625923/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 916762,35

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Dowóz i odwóz uczniów z terenu gminy Wysoka do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej.
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi dowożenia i odwożenia uczniów
z terenu gm. Wysoka do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Wysokiej.
1) Dzienne kursy obejmują przejazdy o długości – do 280 km (teren Gminy Wysoka).
2) Dowożenie i odwożenie dzieci odbywać się będzie we wszystkie dni zajęć szkolnych
w terminie od 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r.
3) W przypadku zmiany bądź wydania przepisów państwowych lub przepisów lokalnych ograniczających funkcjonowanie jednostek oświatowych, Wykonawca będzie świadczył usługi zgodnie z wydanymi przepisami, jedynie w dni zajęć szkolnych dowożonych dzieci prowadzonych w trybie stacjonarnym lub hybrydowym.
4) Informacje dot. realizacji zamówienia:
a) Wykonawca powinien dysponować na czas realizacji zamówienia odpowiednią ilością pojazdów, z określoną minimalną ilością miejsc (siedzących) tj.:
min. dwoma pojazdami z liczbą miejsc siedzących co najmniej 57 miejsc siedzących każdy pojazd,
b) dzienna ilość kilometrów do przejechania dla dwóch pojazdów wynosi maksymalnie do 280 km i taką ilość należy przyjąć do określenia ceny jednostkowej za przejechany 1 km,
c) przewóz odbywać się będzie według harmonogramu uzgodnionego z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Wysokiej ustalonego w trakcie realizacji zamówienia, zgodnie z organizacją roku szkolnego,
d) dowóz dzieci i młodzieży odbywać się będzie na trasach:
Trasa 1 Tłukomy - Kijaszkowo – Czajcze – Szkoła Podstawowa w Wysokiej
Trasa 2 Młotkowo – Czajcze – Szkoła Podstawowa w Wysokiej
Trasa 3 Czajcze – Bądecz – Sędziniec - Szkoła Podstawowa w Wysokiej
Trasa 4 Nowa Rudna- Gmurowo – Stare – Rudna – Kostrzynek – Mościska – Wysoka Mała -Wysoka Wielka - Szkoła Podstawowa w Wysokiej
e) odwóz dzieci i młodzieży odbywać się będzie na trasach:
Trasa 1 Szkoła Podstawowa – Sędziniec – Bądecz – Czajcze – Młotkowo – Kijaszkowo –Tłukomy
Trasa 2 Szkoła Podstawowa - Wysoka Wielka -Wysoka Mała – Mościska – Kostrzynek – Rudna – Gmurowo - Stare
f) Na każdej z tras przewidziane są kursy poranne i kursy odwozu (12:45, 13:35 i 14:35),
w wyjątkowych wypadkach uzależnionych od planu zajęć – 12:20 ,
g) Wszystkich uczniów należy dowieźć do Szkół w godzinach 7:30 - 7:55 (nie wcześniej niż 7:30 )
5) Koszt zatrudnienia opiekunów nad dziećmi i młodzieżą w trakcie przewozu, wsiadania i wysiadania zapewni Zamawiający.
6) Zamawiający wymaga, by do realizacji zamówienia skierowane były osoby nie figurujące w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania osób biorących udział w realizacji zamówienia pod względem występowania w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, w związku z ustawą z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. z 2026 r. poz. 110 z późn. zm.);
8) Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy Zamawiającemu listę osób skierowaną do realizacji zamówienia oraz złoży oświadczenie, że osoby te nie figurują w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Przed przekazaniem listy Wykonawca uzyska zgody pracowników na udostępnienie danych osobowych.
9) Na podstawie art. 22b ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. z 2026 r. poz. 110 z późn. zm.), w związku z ustawą z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2023 r. poz. 1606 z późn. zm.) Wykonawca zobowiązany jest posiadać opracowane i wdrożone „Standardy ochrony małoletnich”.
10) Pojazd przewożący zorganizowaną grupę dzieci lub młodzieży do 18 lat oznacza się
z przodu i z tyłu kwadratowymi tablicami barwy żółtej z symbolem dzieci barwy czarnej.
W warunkach niedostatecznej widoczności tablice powinny być oświetlone, chyba że są wykonane z materiału odblaskowego. Kierujący tym pojazdem jest obowiązany włączyć światła awaryjne podczas wsiadania lub wysiadania dzieci lub młodzieży ( zgodnie z art. 57 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym).
11) Każdy uczeń musi mieć zapewnione bezpieczne miejsce w autobusie.
12) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany rozkładu jazdy autobusów, wynikającej
z bieżącej działalności szkoły np. dzień rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, dzień Edukacji Narodowej itp.
13) Usługa ma być świadczona w dni powszednie, z wyjątkiem sobót, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
14) Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci i młodzieży szkolnej spełniającymi wszystkie wymogi bezpieczeństwa związane z przewozem pasażerskim, o którym mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.) i ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20 czerwca 1997 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), przez osoby mające odpowiednie uprawnienia do świadczenia tych usług.
15) Pojazdy, którymi dysponować będzie Wykonawca w zakresie realizacji zadania muszą spełniać warunki określone w obowiązujących przepisach, w szczególności w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r., poz. 502 z późn. zm.), gwarantujących odpowiednią jakość, o określonych parametrach technicznych i jakościowych.
16) Wykonawca jest zobowiązany do punktualnego przestrzegania przedstawionego planu dowozu, który otrzyma od Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wysokiej.
17) Pojazdy Wykonawcy muszą posiadać aktualne ubezpieczenie OC i NNW.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ.
3. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej przez wykonawców.
4. Zamawiający określa wymagania, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia:
dla Części I – osoby, które będą kierowały pojazdami przewożącymi dzieci,
dla Części II – osoby, które będą kierowały pojazdami przewożącymi dzieci.
Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę powyższych wymagań oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 349272,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gm. Wysoka (z miejsca zamieszkania) do Szkół Specjalnych w Pile, Jastrowiu i Złotowie oraz dowóz i odwóz ucznia niepełnosprawnego z miejsca zamieszkania do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej.
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi dowożenia uczniów niepełnosprawnych
z terenu gm. Wysoka (z miejsca zamieszkania) do szkół specjalnych w Pile, Jastrowiu i Złotowie oraz dowożenia ucznia niepełnosprawnego z miejsca zamieszkania do Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej, a także odwożenia dzieci wraz po skończonych zajęciach do miejsca zamieszkania. Przewóz dotyczy wszystkich dni, w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze.
Dzienne kursy obejmują:
• przejazdy o długości – ok. 242 km / teren MiG Wysoka – Piła,
• przejazdy o długości – ok. 162 km /teren MiG Wysoka – Złotów,
• przejazdy o długości – ok. 98 km / teren MiG Wysoka – Jastrowie.
• Przejazdy o długości – ok. 19km / Bądecz – Wysoka.
Uwaga 1: W przypadku miejscowości Jastrowie przewidziany jest dowóz w poniedziałek i odwóz w piątek /liczba km przypadająca na dzienny kurs – 98 km.
Uwaga 2: W przypadku trasy Bądecz-Wysoka Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z powierzonej trasy w dowolnym czasie trwania umowy.
2) Szacowana liczba kilometrów:
Miesiąc/miejscowość Piła Złotów Jastrowie Bądecz RAZEM
Wrzesień 5 324 3 564 882 418 10 188
Październik 5 324 3 564 882 418 10 188
Listopad 4 840 3 240 1 078 380 9 538
Grudzień 4 114 2 754 686 323 7 877
Styczeń 4 114 2 754 784 323 7 975
Luty 2 420 1 620 392 190 4 622
Marzec 4 840 3 240 882 380 9 342
Kwiecień 5 324 3 564 882 418 10 188
Maj 4 598 3 078 882 361 8 919
Czerwiec 4 840 3 240 686 380 9 146
RAZEM 45 738 30 618 8 036 3 591 87 983



3) Zamawiający będzie się rozliczał z Wykonawcą za faktycznie wykonaną liczbę dowozów i odwozów.
4) Wykonawca zapewni na każdej trasie opiekuna. Zamawiający nie dopuszcza możliwości połączenia funkcji kierowcy z funkcją opiekuna. Zamawiający wymaga, aby funkcje opiekunów pełniły osoby posiadające doświadczenie w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi, pełnoletnie, posiadające zdolność do czynności cywilno-prawnych oraz cechujące się wysoką kulturą osobistą, otwarte na potrzeby osób niepełnosprawnych. Ponadto Opiekun musi posiadać przeszkolenie w zakresie przepisów BHP, ukończony kurs udzielania pierwszej pomocy. Zamawiający może zażądać przedstawienia dokumentów poświadczających kwalifikacje osób pełniących funkcje opiekuna.
5) Zamawiający wymaga, by do realizacji zamówienia skierowane były osoby nie figurujące
w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.
6) Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania osób biorących udział w realizacji zamówienia pod względem występowania w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, w związku z ustawą z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. z 2026 r. poz. 110 z późn. zm.);
7) Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy Zamawiającemu listę osób skierowaną do realizacji zamówienia oraz złoży oświadczenie, że osoby te nie figurują w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Przed przekazaniem listy Wykonawca uzyska zgody pracowników na udostępnienie danych osobowych.
8) Na podstawie art. 22b ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz. U. z 2026 r. poz. 110 z późn. zm.), w związku z ustawą z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2023 r. poz. 1606 z późn. zm.) Wykonawca zobowiązany jest posiadać opracowane i wdrożone „Standardy ochrony małoletnich”.
9) Wymagania dotyczące sposobu realizacji przedmiotu zamówienia:
a) Dowóz i odwóz uczniów wraz z opiekunem do miejscowości Złotów, Piła oraz na trasie Bądecz-Wysoka codziennie od poniedziałku do piątku (w dniach nauki w szkole), a do miejscowości Jastrowie dowóz w poniedziałek i odwóz w piątek,
b) w trakcie trwania ferii, świąt lub innych dni wyznaczonych przez dyrekcję placówki jako wolne od zajęć, przewozy nie będą się odbywały, za co nie przysługuje Wykonawcy wynagrodzenie,
c) rano dzieci będą zabierane z miejsca zamieszkania i dowiezione do Szkół do godz. 750 i po zakończonych zajęciach lekcyjnych dowożone do domu. Kurs powrotny winien się rozpocząć w godzinach 1330 – 1530 ,
d) godziny dowozu i przywozu dzieci uzależnione będą od rozkładów zajęć szkolnych. Dokładne godziny przewozu dzieci (umożliwiające dotarcie na wyznaczony czas) zostaną ustalone bezpośrednio między Wykonawcą a Zamawiającym po otrzymaniu rozkładu zajęć ze szkół specjalnych,
e) Koszt zatrudnienia opiekunów nad dziećmi i młodzieżą w trakcie przewozu, wsiadania i wysiadania zapewni Wykonawca.
10) Wykonawca będzie dysponować na czas realizacji zamówienia odpowiednią ilością pojazdów, z określoną minimalną ilością miejsc (siedzących) według ilości przewożonych dzieci na danej trasie:
a) Piła– ilość dzieci: 9,
b) Złotów – ilość dzieci: 4,
c) Jastrowie – ilość dzieci: 1,
d) Bądecz-Wysoka – Ilość dzieci: 1.
Uwaga: Pojazd przeznaczony do przewozu dzieci do szkoły w Złotowie i na trasie Bądecz-Wysoka, winien mieć wydzielone miejsce dla wózka inwalidzkiego, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, oraz winien być wyposażony w windę – podnośnik.
11) Zakres obowiązków kierowcy przy przewozach osób niepełnosprawnych:
a) dbanie o bezpieczne wejście, przewóz i wyjście do i z pojazdu ucznia niepełnosprawnego,
b) posiadanie czytelnego identyfikatora z imieniem i nazwiskiem, przypiętego w widocznym miejscu,
c) współpraca z opiekunem uczniów w zakresie wzajemnego powiadamiania się o występujących problemach, niedogodnościach, zagrożeniach.
d) kierowca w przypadku braku opiekuna nie może odjechać z przystanku i nie wpuszcza uczniów do pojazdu,
e) zachowanie w tajemnicy danych adresowych dowożonych uczniów i nie przekazywania ich osobom postronnym.
12) W ramach umowy Wykonawca zobowiązany będzie do:
a) dowożenia i odwożenia uczniów z zachowaniem zasady, że uczniowie dowożeni są do szkoły nie później niż na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć,
b) przewozu uczniów środkiem transportu spełniającym wymagania określone przepisami prawa do przewozu osób niepełnosprawnych, pojazdy muszą być wyposażone w pasy bezpieczeństwa.
c) Pojazdy Wykonawcy muszą posiadać ubezpieczenie OC i NNW.
13) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ.
14) Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej przez wykonawców.
15) Zamawiający określa wymagania, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia:
dla Części I – osoby, które będą kierowały pojazdami przewożącymi dzieci,
dla Części II – osoby, które będą kierowały pojazdami przewożącymi dzieci.
Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę powyższych wymagań oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 567490,35 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365677,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422830,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 365677,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Autokarowe, Przemysław Bohn

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642588033

7.3.3) Ulica: Bądecz

7.3.4) Miejscowość: Bądecz

7.3.5) Kod pocztowy: 89-320

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 365677,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 527898,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 607962,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 527898,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KRAJAN" USŁUGI TRANSPORTOWE, WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, POMOC DROGOWA MIKOŁAJ DĄBROWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7671706044

7.3.3) Ulica: V Dzielnica

7.3.4) Miejscowość: Krajenka

7.3.5) Kod pocztowy: 77-430

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527898,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi