Remont i modernizacja zespołu boisk sportowych „Orlik 2012” wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie.
Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332170
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:25
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14f7a1cc-0ae9-4421-84f1-f9e0f5ff91db
- Identyfikator
- 5361923243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332170 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja zespołu boisk sportowych „Orlik 2012” wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227663491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja zespołu boisk sportowych „Orlik 2012” wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14f7a1cc-0ae9-4421-84f1-f9e0f5ff91db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031068/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko-Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270334
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.28.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonania remontu i modernizacji zespołu boisk sportowych „Orlik 2012” wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie, dz. nr ewid.1/832, obręb 63.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących prac:
1) Remont i modernizacja boisk sportowych, obejmujące:
a) wymianę nawierzchni boiska do piłki nożnej wraz z podbudową i wyposażeniem,
b) remont boiska wielofunkcyjnego poprzez naprawy nawierzchni poliuretanowej oraz wykonanie nowej warstwy użytkowej metodą natrysku,
c) wykonanie oznakowania oraz montaż wyposażenia sportowego;
2) Wykonanie robót w zakresie infrastruktury towarzyszącej, obejmujących:
a) wymianę i montaż ogrodzenia, furtek, bram oraz piłkochwytów,
b) dostawę i montaż elementów małej architektury;
3) Modernizacja zaplecza oraz instalacji technicznych, obejmująca:
a) remont zaplecza socjalnego,
b) modernizację oświetlenia poprzez wymianę opraw na LED,
c) wykonanie systemu monitoringu wizyjnego;
4) Wykonanie robót towarzyszących i końcowych, w tym:
a) przygotowanie i zabezpieczenie terenu na czas prowadzenia robót,
b) uporządkowanie terenu,
c) wywóz i utylizację odpadów,
d) wykonanie wymaganych badań, prób i odbiorów,
e) przekazanie obiektu do użytku.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ oraz umowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4. Zamówienie dofinansowane ze środków funduszu rozwoju kultury fizycznej w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2025
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1335149,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1335149,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1335149,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORTBUD Janusz Gniado
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9521251436
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 7A
7.3.4) Miejscowość: Okuniew
7.3.5) Kod pocztowy: 05-079
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1335149,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |