Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Janówka

Gmina Rozprza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332187
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332187/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 09:27
Lokalizacja
Rozprza, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61a7ce80-0826-41c1-8056-f9d07db0f149
Identyfikator
7712657591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"DROMOST" JERZY ŁASKA, MARCIN ŁASKA, MONIKA ŁASKA SPÓŁKA JAWNARadomsko, PL · lot 0
1 107 838,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332187 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Janówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rozprza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648008

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. 900 - lecia 3

1.5.2.) Miejscowość: Rozprza

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-340

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 0 44 649 61 08

1.5.8.) Numer faksu: 0 44 615 80 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.bracka@rozprza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozprza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-rozprza.ezamawiajacy.pl/pn/gmrozprza/demand/293845/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Janówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61a7ce80-0826-41c1-8056-f9d07db0f149

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332187

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272785/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1662695,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Janówka
• Przygotowanie placu budowy (w tym urządzenie i uzgodnienie na własny koszt usytuowania zaplecza budowy wraz z kosztami podłączenia i użytkowania wody i energii elektrycznej).
• Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Janówka (dz. nr ewid. 252,253 obręb Janówka, dz. nr ewid. 1067, 1068, 543 obręb Longinówka) na odcinku o łącznej długości 920,86 m (odcinek A), w tym m.in.:
- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- wyrównanie istniejącej nawierzchni kruszywem kamiennym sortowanym zagęszczonym mechanicznie o gr. do 10 cm,
- podbudowa zasadnicza z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie o gr. 20 cm,
- wykonanie warstwy wiążącej (gr. 5cm) i warstwy ścieralnej (gr. 4cm) z betonu asfaltowego,
- wykonanie zjazdów przez rów i pobocza z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 20cm,
- umocnienie poboczy z kruszyw łamanych gr. 15cm.
• Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Janówka (dz. nr ewid. 1066 obręb Longinówka) na odcinku o łącznej długości 136,81 m (odcinek B i C), w tym m. in.:
- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- podbudowa zasadnicza z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie o gr. 20 cm,
- wykonanie warstwy wiążącej (gr. 5cm) i warstwy ścieralnej (gr. 4cm) z betonu asfaltowego,
- wykonanie zjazdów przez rów i pobocza z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie gr. 20cm,
- umocnienie poboczy z kruszyw łamanych gr. 15cm.
• Niezbędne badania, pomiary wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1107838,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1520878,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1107838,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Dromost" Sp. Jawna J.Łaska, M.Łaska, M.Łaska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721000583

7.3.3) Ulica: Lipie 12b

7.3.4) Miejscowość: Radomsko

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1107838,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane