SZP/243-142/2026_Dostawa Spektrografu wraz z kamerą CCD - 1 szt. dla Katedry Optyki Materii Miękkiej K93 Politechniki Wrocławskiej.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332192
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332192/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:28
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c0295de-8ae2-47f9-8340-d171fac6bf1e
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332192 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SZP/243-142/2026_Dostawa Spektrografu wraz z kamerą CCD - 1 szt.
dla Katedry Optyki Materii Miękkiej K93 Politechniki Wrocławskiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.j.mikolajczak@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c0295de-8ae2-47f9-8340-d171fac6bf1e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/243-142/2026_Dostawa Spektrografu wraz z kamerą CCD - 1 szt.dla Katedry Optyki Materii Miękkiej K93 Politechniki Wrocławskiej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c0295de-8ae2-47f9-8340-d171fac6bf1e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332192
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00620025/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.54 Spektrograf wraz z kamerą CCD
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207980
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/243-142/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1sztuki nowego Spektrografu wraz z kamerą CCD dla Katedry Optyki Materii Miękkiej K93 Politechniki Wrocławskiej.
2. Kod CPV: 33151300-6 Spektrografy
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 3 do SWZ – OPZ/ kalkulacji cenowej.
4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ.
5. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę nowego, wolnego od wad prawnych i fizycznych sprzętu / urządzenia opisanego wg Załącznika Nr 3 do SWZ, dostarczenie go do wskazanej lokalizacji w budynku F-2 na własny koszt, własnym transportem, rozładunek oraz wniesienie, a także zainstalowanie i uruchomienie w budynku F 2 -118 PWr.
6. Miejsce dostawy sprzętu: Politechnika Wrocławska, Katedra Optyki Materii Miękkiej K93 Politechniki Wrocławskiej, Bud. F-2, pok. 118, ul. Gdańska 7/9, 50-344 Wrocław.
7. Gwarancja na dostarczone i zamontowane urządzenie - co najmniej 12 miesięcy oraz serwis gwarancyjny – zgodnie z zapisami § 11 umowy stanowiącej Załącznik Nr 2 do SWZ.
Termin realizacji przedmiotu zamówienia - do 14 tygodni (98 dni) od dnia podpisania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33151300-6 - Spektrografy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269985,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269985,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269985,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Integrators Dariusz Demarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362144603
7.3.3) Ulica: ul. Bukowa 46 lokal 6
7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice
7.3.5) Kod pocztowy: 41-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269985,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |