Wykonanie audytu zerowego obowiązujących w GIJHARS procedur dotyczących bezpieczeństwa informacji w zakresie ich zgodności z KRI, KSC i normą ISO 27001 oraz zaprojektowanie i wdrożenie SZBI
GŁÓWNY INSPEKTORAT JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332193
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20f30efc-1b3d-4a0a-bd20-c9a3031b29d2
- Identyfikator
- 5262667908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332193 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie audytu zerowego obowiązujących w GIJHARS procedur dotyczących bezpieczeństwa informacji w zakresie ich zgodności z KRI, KSC i normą ISO 27001 oraz zaprojektowanie i wdrożenie SZBI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GŁÓWNY INSPEKTORAT JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015294620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 98
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-807
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 222557800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ijhars.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ijhars
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12949311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie audytu zerowego obowiązujących w GIJHARS procedur dotyczących bezpieczeństwa informacji w zakresie ich zgodności z KRI, KSC i normą ISO 27001 oraz zaprojektowanie i wdrożenie SZBI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20f30efc-1b3d-4a0a-bd20-c9a3031b29d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BAD.241.2.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytu zerowego obowiązujących w Głównym Inspektoracie Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych procedur dotyczących bezpieczeństwa informacji w zakresie ich zgodności z Krajowymi Ramami Interoperacyjności (KRI), Krajowym Systemem Cyberbezpieczeństwa (KSC) i normą ISO 27001 oraz zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w Głównym Inspektoracie Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w pkt. 3 SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, a szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79212000-3 - Usługi audytu
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184730 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184730 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184730 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEVTALENTS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142707287
7.3.3) Ulica: Mazowiecka 11/49
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-052
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184730 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy w terminie do4/czterech miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do
15 listopada 2026 roku, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi
wcześniej
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |