Remont korytarza na poziomie +1 pawilonu A oraz remont 7 węzłów sanitarnych zlokalizowanych w pawilonie C i K, w kompleksie budynków Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7

Sąd Okręgowy w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332199
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 09:30
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efd965ed-3648-4dca-8762-a8d54b02ab11
Identyfikator
6761069043
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneKładzenie terakotyInstalowanie sufitów podwieszanych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ SKWARCZYŃSKIKraków, PL · lot 0
759 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332199 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont korytarza na poziomie +1 pawilonu A oraz remont 7 węzłów sanitarnych zlokalizowanych w pawilonie C i K, w kompleksie budynków Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przy Rondzie 7

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-547

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 126195820

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krakow.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krakow.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-efd965ed-3648-4dca-8762-a8d54b02ab11

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sąd

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont korytarza na poziomie +1 pawilonu A oraz remont 7 węzłów sanitarnych zlokalizowanych w pawilonie C i K, w kompleksie budynków Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efd965ed-3648-4dca-8762-a8d54b02ab11

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076621/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont korytarza na poziomie +1 w pawilonie A, w kompleksie budynków Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269506

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 640000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Remont: korytarza poziomu +1 pawilonu A, dwóch toalet na poziomie 0 pawilonu C (damska i dla niepełnosprawnych), dwóch toalet na poziomie +2 pawilonu K (damska i męska) oraz trzech toalet na poziomie -1 pawilonu K (damska, męska i dla niepełnosprawnych), w kompleksie budynków Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 759000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 759000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 759000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Skwarczyński PHU Budgrem - Kraków

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351231555

7.3.3) Ulica: A. Lubomirskiego 7 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-509

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 759000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane