Rozbudowa i przebudowa budynku na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży – II poziom referencyjny z funkcją kategorii ukrycia ludności U1 wraz z rozbiórką istniejących budynków
POWIAT CZŁUCHOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332204
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:31
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a06571f7-c88c-4cc7-bb4f-fd2df37a5b61
- Identyfikator
- 8431529488
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332204 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa budynku na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży – II poziom referencyjny z funkcją kategorii ukrycia ludności U1 wraz z rozbiórką istniejących budynków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CZŁUCHOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@czluchow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatczluchowski.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i przebudowa budynku na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży – II poziom referencyjny z funkcją kategorii ukrycia ludności U1 wraz z rozbiórką istniejących budynków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a06571f7-c88c-4cc7-bb4f-fd2df37a5b61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035125/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Standaryzacja SP ZOZ w Człuchowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253195
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku użyteczności publicznej, przeznaczonego do świadczenia usług w zakresie ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, wraz z funkcją tymczasowego ukrycia ludności kategorii U-1 dla 230 osób o czasie ochrony do 48h, a także rozbiórka istniejących obiektów budowlanych oraz zagospodarowanie terenu.
2. Zakres zamierzenia budowlanego obejmuje:
1) rozbiórkę istniejących budynków o nr ewid. 613, 614, 2035, 2432,
2) rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku,
3) wykonanie nowych przyłączy i zewnętrznych instalacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu,
4) wykonanie nowych utwardzeń terenu, w tym ciągów pieszych, dojazdów oraz miejsc postojowych, zapewniających właściwą komunikację i dostępność,
5) dostosowanie obiektu do wymogów dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami,
6) zastosowanie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo użytkowników, w szczególności dzieci i młodzieży (m.in. zabezpieczenia okien, drzwi, balustrad),
7) zagospodarowanie terenu w sposób zapewniający estetykę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników.
3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. W związku z tym termin wykonania przedmiotu zamówienia jest ściśle powiązany z warunkami podpisanej umowy z Wojewodą Pomorskim.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa stanowiącą Załącznik Nr 8 do SWZ wraz przedmiarem oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9795106,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14381565,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9795106,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma remontowo-budowlana MARVINCI Mikołaj Markowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5611387261
7.3.3) Ulica: ul. Spokojna 9
7.3.4) Miejscowość: Chojniczki
7.3.5) Kod pocztowy: 89-606
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9795106,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |