Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332217
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 09:33
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6fda25ad-b600-4ddd-9900-a06aa2726ac4
Identyfikator
7281822995
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychKładzenie dachów bitumicznychIzolowanie dachuUszczelnianie dachuKładzenie rynienNaprawa i konserwacja dachówRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie wentylacjiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie podłóg drewnianychRoboty malarskiePowtórne malowanieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi nadzorowania placu budowy

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ BIENIEKAleksandrów Łódzki, PL · lot 0
317 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332217 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470009557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gajcego 7/11

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-610

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 042 648-80-39

1.5.8.) Numer faksu: 042 648-80-39

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@sp204.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp204lodz.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fda25ad-b600-4ddd-9900-a06aa2726ac4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - inny zamawiający Szkoła Podstawowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fda25ad-b600-4ddd-9900-a06aa2726ac4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00261969/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263366

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP204/Rb/01/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych niezbędnych do wykonania w ramach zadania polegającego na
”Modernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi.”
2. Zakres zadania obejmuje w szczególności remont dachu nad salą gimnastyczną wraz z robotami towarzyszącymi oraz lifting sali gimnastycznej, obejmujący odświeżenie i renowację elementów wykończeniowych sali.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45442100-8 - Roboty malarskie

45442180-2 - Powtórne malowanie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDICA Łukasz Bieniek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7321920512

7.3.3) Ulica: Wrzosowa 22

7.3.4) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

7.3.5) Kod pocztowy: 95-070

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane