Wykonanie dokumentacji technicznej na :"Przebudowa drogi powiatowej nr 5691 P na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 39 w miejscowości Mroczeń do miejscowości Smardze"
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332230
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:36
- Lokalizacja
- Baranów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-549ff216-d70d-41ed-840d-898b7cb62de1
- Identyfikator
- 6191832707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332230 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji technicznej na :"Przebudowa drogi powiatowej nr 5691 P na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 39 w miejscowości Mroczeń do miejscowości Smardze"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słupia p/Kępnem ul. Katowicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Baranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-604
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627826800
1.5.8.) Numer faksu: 627826805
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd.kepno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bippzd.powiatkepno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
utrzymanie dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji technicznej na :"Przebudowa drogi powiatowej nr 5691 P na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 39 w miejscowości Mroczeń do miejscowości Smardze"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-549ff216-d70d-41ed-840d-898b7cb62de1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030607/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja dróg powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.253.11.6.2026.BD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 81300,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej z nawierzchni gruntowej na nawierzchnię bitumiczną do klasy technicznej Z bez chodników oraz dróg dla pieszych i rowerów. Projekt budowy drogi powiatowej na łącznym odcinku ok. 2,2 km od granicy pasa drogi krajowej Nr 39 do skrzyżowania z drogą gminną w miejscowości Smardze (w obrębie posesji nr 22).
Na odcinku drogi przewidzianym do przebudowy zlokalizowane są skrzyżowania z drogą krajową Nr 39, drogami gminnymi i drogą powiatową. Na przekrojach poprzecznych wykonanych co 20-50m należy przedstawić Inwestorowi zakres przyszłej rozbudowy drogi w celu dokładnego oszacowania terenu koniecznego pod docelowe zajęcie pasa drogowego.
Dokumentacja powinna zawierać:
1. Mapę do celów projektowych w formie numerycznej zaktualizowana przez uprawnionego geodetę z niwelacją przekroju pasa drogowego max. co 50m oraz niwelację rowów melioracyjnych.
W ramach opracowania należy ująć inwentaryzację wysokościową wszystkich linii i przyłączy napowietrznych krzyżujących się z drogami objętymi opracowaniem.
2. Aktualną mapę ewidencyjną oraz aktualne wypisy z ewidencji gruntów dla działek na potrzeby opracowania Decyzji Środowiskowej.
3. Projekt budowlany i wykonawczy budowy drogi powiatowej, rozbudowy skrzyżowań z drogą powiatową i gminną, przebudowy dróg poprzecznych oraz zjazdów.
4. Projekt budowlany i wykonawczy odwodnienia pasa drogowego (należy przewidzieć odwodnienie pasa do rowu/ów przydrożnych).
5. Projekt budowlany i wykonawczy kanalizacji deszczowej (jeśli wystąpi konieczność jej budowy).
6. Projekt budowlany i wykonawczy oświetlenia przejść dla pieszych, rond itp.
7. Projekty budowlane i wykonawcze usunięcia kolizji z istniejącą infrastrukturą zlokalizowaną w pasie drogowym (w tym doziemne i napowietrzne sieci energetyczne, kablowe linie telekomunikacyjne i sieci światłowodowe i wodociągowe).
8. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych sporządzone w oparciu o aktualnie obowiązujące Ogólne Specyfikacje Techniczne - dla wszystkich branż.
9. Szczegółowy przedmiar robót dla wszystkich branż.
10. Kosztorys inwestorski zgodnie z wytycznymi.
11. Projekt organizacji ruchu na czas robót.
12. Projekt docelowej organizacji ruchu;
13. Operat wodnoprawny dla odwodnienia rozbudowywanej drogi.
14. Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia w tym Raport oddziaływania inwestycji na środowisko - jeśli będzie wymagany.
15. Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
16. Uzyskanie wszelkich innych wymaganych uzgodnień i decyzji zgodnie z wymaganiami szczegółowymi, w tym właściwy ZUDP.
17. Wykonanie opinii geotechnicznej i dokumentacji badań podłoża gruntowego w tym dokumentację geologiczno-inżynierską dla trudnych i złożonych warunków gruntowych. Min. Głębokość odwiertów 6,0m pod przepusty (dwa odwierty na przepust), 3,0m pod drogę. Max. Odstęp odwiertów co 150m.
18. Projekt przebudowy przepustów.
19. Projekt kanału technologicznego - w przypadku potrzeby opracowania.
20. W ramach opracowania należy również wykonać projekty podziału działek.
Szacunkowa ilość działek przewidzianych do podziału to ok. 5-10szt. Dokładna ilość zależeć będzie od przyjętych rozwiązań projektowych. W ofercie należy dodatkowo przedstawić koszt dokonania podziału działek (za 1 szt.) w przypadku kiedy wystąpi potrzeba podziału działek w ilości większej niż w/w lub tez mniejszej ilości cena za realizację dokumentacji zostanie odpowiednio poddana korekcie.
21. Dokumentację techniczną należy uzgodnić z UG Trzcinica, Zarządcą Drogi oraz dodatkowo przedstawić do zatwierdzenia na Komisji Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego w Starostwie Powiatowym.
22. Projekt wyrębu drzew wraz z uzyskaniem decyzji na wycinkę.
23. Przedmiotową dokumentację należy przedłożyć Zamawiającemu wraz z niezbędnymi pozwoleniami.
24. Inne niezbędne opinie i uzgodnienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najniższej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |