Organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników projektu „Kiliński – szkoła przyszłości”
POWIAT BEŁCHATOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332336
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:58
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98986b26-54e7-40d5-a9dc-1b915afac67f
- Identyfikator
- 7692204721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332336 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników projektu „Kiliński – szkoła przyszłości”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BEŁCHATOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648422
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pabianicka 17 lokal 19
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-belchatowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-belchatowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13111801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników projektu „Kiliński – szkoła przyszłości”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98986b26-54e7-40d5-a9dc-1b915afac67f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051608/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników projektu „Kiliński – szkoła przyszłości”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.32.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Specjalistyczne szkolenia z zakresu branży informatycznej skierowane dla 19 uczestników, w tym 18 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie kształcących się na kierunku technik informatyk oraz 1 nauczyciela kształcenia zawodowego w branży informatycznej, zatrudnionego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie. Szkolenia będą realizowane w 3 edycjach, w podziale na trzy grupy szkoleniowe: jedną grupę 7-osobową oraz dwie grupy 6-osobowe. Rodzaje szkoleń wchodzące w zakres części zamówienia:1) Bezpieczeństwo sieci LAN/WAN – wprowadzenie do testów penetracyjnych;
2) Bezpieczeństwo Windows – ataki i ochrona środowiska Microsoft Windows w firmie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 81600 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie z grafiki komputerowej – Corel DRAW skierowane do 18 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie, kształcących się w zawodzie technik informatyk. Szkolenie zostanie zrealizowane w trzech edycjach, obejmujących 6-osobowe grupy uczestników.4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 62280 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenie Usuwanie wgnieceń metodą PDR skierowane dla 22 uczestników, w tym 18 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie kształcących się na kierunkach technik pojazdów samochodowych i mechaników pojazdów samochodowych oraz 4 nauczycieli kształcenia zawodowego branży mechaniki samochodowej, zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie. Szkolenia będą realizowane w 3 edycjach, w podziale na cztery grupy szkoleniowe: trzy grupy 6-osobowe uczniów oraz jedną grupę 4-osobową nauczycieli.4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 88000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Specjalistyczne szkolenia w zakresie mechaniki samochodowej skierowane do 18 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie, kształcących się w zawodach technik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych. Kurs zostanie zrealizowany w trzech edycjach, obejmujących 6-osobowe grupy uczestników. Rodzaje szkoleń wchodzące w zakres części zamówienia:1)Diagnostyka i naprawa układów hybrydowych;
2)Technika hybrydowa w pojazdach samochodowych;
3)Serwisowanie i obsługa samochodów poziom 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 114300 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs SEP kat. G1 skierowane dla 22 uczestników, w tym 18 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie, kształcących się w zawodach technik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych oraz 4 nauczycieli kształcenia zawodowego branży mechaniki samochodowej, zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie. Kurs będzie realizowany w 3 edycjach, w podziale na cztery grupy szkoleniowe: trzy grupy 6-osobowe uczniów oraz jedną grupę 4-osobową nauczycieli.4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 16073 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75525 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80750 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75525 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NobleProg Services sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252923356
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-045
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75525 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-22Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16200 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4N Studio Grzegorz Wieczorkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241247787
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-22Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 14.05.2026 r. zostało ogłoszone postępowanie na: Organizacja szkoleń dla uczestników projektu Kiliński – szkoła przyszłości”. Termin składania ofert został wyznaczony na 27.05.2026 r. godz. 12.00. W postępowaniu dla części 3 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79740 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109620 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109620 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BETiS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482647471
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109620 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-22Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16733,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16733,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16733,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Łódź
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7250029497
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16733,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-22| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |