Zakup i sukcesywne dostawy art. mleczarskich oraz innych art. spożywczych do Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim
Zakład Karny w Opolu Lubelskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332358
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 10:02
- Lokalizacja
- Opole Lubelskie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc296219-ce99-4354-a099-d9874465da7c
- Identyfikator
- 7171805406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produktyRóżne produkty spożywcze
Wykonawcy
2 przyznane
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL · lot 0
37 033,5 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL · lot 1
67 978,72 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332358 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i sukcesywne dostawy art. mleczarskich oraz innych art. spożywczych do Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Opolu Lubelskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060397166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Owocowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 081 827 69 00
1.5.8.) Numer faksu: 81 827 35 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_opole_lubelskie@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc296219-ce99-4354-a099-d9874465da7c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i sukcesywne dostawy art. mleczarskich oraz innych art. spożywczych do Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc296219-ce99-4354-a099-d9874465da7c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004307/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Zakup i sukcesywne dostawy artykułów mleczarskich oraz innych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.7.2026.MM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 127122,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Śmietana 18 % w kubku (opakowanie o pojemności do 1kg) okres przydatności do spożycia min. 14 dni od dnia dostawy.Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 250
2. Ser twaróg chudy, ofoliowany (opakowanie kostka do 1000 g) okres przydatności do spożycia min. 14 dni od dnia dostawy.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 2400
3. Jogurt owocowy /opakowanie do 200g / - okres przydatności do spożycia min. 14 dni od dnia dostawy.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 1700
4. Mleko w proszku chude (opakowanie do 25 kg).
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 30
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 49097,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przyprawa do zup w płynie - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 700
2. Ocet spirytusowy 10 % - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - l
Ilość - 200
3. Musztarda (typu sarepska, masa gęsta jednolita bez obecności drobnych cząstek, smak piekący) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 700
4. Ketchup - konsystencja gęsta, barwa ciemnoczerwona - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 1500
5. Pieprz czarny ziarnisty - ziarna całe /nie połamane/ - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 40
6. Ciecierzyca - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 1300
7. Majonez (masa gęsta jednolita o barwie jasnożółtej) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 1000
8. Sól kuchenna warzona jodowana - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 1000
9. Herbata czarna granulowana - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 300
10. Liść laurowy - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 10
11. Majeranek otarty - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 15
12. Papryka chilli /ostra mielona (kolor jasno czerwony, zapach intensywny bez zapachów obcych, smak mocno piekący bez posmaków obcych) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 15
13. Papryka słodka mielona (kolor ciemno czerwony, zapach intensywny bez zapachów obcych) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 15
14. Pieprzy ziołowy (smak piekący) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 30
15. Ziele angielskie - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 5
16. Czosnek granulowany (zapach i smak intensywny dla czosnku, bez zawartości substancji obcych) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 30
17. Koperek suszony - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 10
18. Kwasek cytrynowy - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 15
19. Uniwersalna przyprawa do potraw w proszku typu „jarzynka”(barwa intensywnie żółta) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 450
20. Fasola biała „ Jaś”, nasiona całe /nie połamane/ bez zanieczyszczeń - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 3500
21. Chrzan tarty - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 200
22. Groch łuskany, nasiona całe /nie połamane/ bez zanieczyszczeń - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 2600
23. Koncentrat pomidorowy 30% ( masa jednolita gęsta o barwie ciemno-czerwonej) - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 2800
24. Przyprawa zioła prowansalskie suszone - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 10
25. Rosół w proszku o smaku wędzonki - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 350
26. Bulion - rosół z kury w proszku - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 550
27. Zupa żurek w proszku - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 100
28. Barszcz czerwony w proszku - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 100
29. Soczewica jadalna nasiona całe /nie połamane, bez zanieczyszczeń - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 900
30. Wafle ryżowe bezglutenowe - okres przydatności do spożycia min. 90 dni.
Jakość - I
Jednostka miary - kg
Ilość - 70
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 78024,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37033,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59232,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37033,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8680000752
7.3.3) Ulica: ul. Wygodna 147
7.3.4) Miejscowość: Bochnia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-700
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37033,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-24 do 2026-12-24Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67978,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148565,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67978,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "DORO"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561006534
7.3.3) Ulica: ul. Młyńska 30
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67978,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-24 do 2026-12-24| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |