Realizacja kin plenerowych w ramach łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2026
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332360
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332360/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 10:02
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e45bfa3-3ca0-4edf-acd7-c71d1fd44830
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Wykonawcy
4 przyznane
"KAKTOOS" AUGUSTYNIAK I SIEDLECKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 0
30 000 PLN"KAKTOOS" AUGUSTYNIAK I SIEDLECKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 1
62 400 PLN"KAKTOOS" AUGUSTYNIAK I SIEDLECKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 2
78 000 PLN"KAKTOOS" AUGUSTYNIAK I SIEDLECKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 3
26 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332360 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja kin plenerowych w ramach łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e45bfa3-3ca0-4edf-acd7-c71d1fd448301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja kin plenerowych w ramach łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e45bfa3-3ca0-4edf-acd7-c71d1fd44830
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332360
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003566/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.106 BUDŻET OBYWATELSKI G086CH - PARK ZATORZE - LETNIE KINO NA GÓRCE
1.3.107 BUDŻET OBYWATELSKI W026SW - Kino plenerowe w Parku nad Jasieniem
1.3.108 BUDŻET OBYWATELSKI W204WW - Kino plenerowe na Widzewskiej Górce
1.3.109 BUDŻET OBYWATELSKI W187OJ - Wakacyjne kino letnie na Olechowie - WKŚ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-IV.271.44.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania w części 1 jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym przygotowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze wydarzenia - kina plenerowego w ramach zadania Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego na 2026 r. (G086CH Chojny PARK ZATORZE - LETNIE KINO NA GÓRCE), w plenerze (tj. na przestrzeni otwartej typu park, zieleniec lub inne tereny zielone), dla grupy co najmniej 200 osób.Usługa obejmować musi co najmniej zapewnienie (w tym montaż i demontaż) sprzętu projekcyjnego, ekranu, nagłośnienia oraz leżaków
Warunki realizacji zamówienia:
a. Ilość pokazów filmowych: 6 (sześć) – pokazy przedstawiające najnowsze kino polskie
b. Zapewnienie 100 leżaków na każdy seans
c. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej cyklu kina plenerowego we wskazanej lokalizacji w celu dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.
Miejsce realizacji zamówienia:
Łódź – Park Zatorze
Czas trwania zamówienia:
Data zakończenia: 30 września 2026 r.
Zamówienie należy zrealizować w okresie: czerwiec – wrzesień 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 28786,67 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania w części 2 jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym przygotowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze wydarzenia - kina plenerowego w ramach zadania Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego na 2026 r. (W026SW Stary Widzew Kino plenerowe w Parku nad Jasieniem), w plenerze (tj. na przestrzeni otwartej typu park, zieleniec lub inne tereny zielone), dla grupy co najmniej 200 osób.Usługa obejmować musi co najmniej zapewnienie (w tym montaż i demontaż) sprzętu projekcyjnego, ekranu, nagłośnienia oraz leżaków.
Warunki realizacji zamówienia:
a. Ilość pokazów filmowych: 12 (dwanaście) dzień tygodnia czwartek
b. Zapewnienie 100 leżaków na każdy seans
c. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej cyklu kina plenerowego we wskazanej lokalizacji w celu dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.
Miejsce realizacji zamówienia:
Łódź - Park nad Jasieniem
Czas trwania zamówienia:
Data zakończenia: 30 września 2026 r.
Zamówienie należy zrealizować w okresie: lipiec – wrzesień 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 56900,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania w części 3 jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym przygotowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze wydarzenia - kina plenerowego w ramach zadania Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego na 2026 r. (W204WW Widzew-Wschód Kino plenerowe na Widzewskiej Górce), w plenerze (tj. na przestrzeni otwartej typu park, zieleniec lub inne tereny zielone), dla grupy co najmniej 200 osób.Usługa obejmować musi co najmniej zapewnienie (w tym montaż i demontaż) sprzętu projekcyjnego, ekranu, nagłośnienia oraz leżaków.
2. Warunki realizacji zamówienia:
a. Ilość pokazów filmowych: 15 (piętnaście)
b. Zapewnienie 200 leżaków na każdy seans
c. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej cyklu kina plenerowego we wskazanej lokalizacji w celu dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.
Miejsce realizacji zamówienia:
Łódź - Park Widzewska Górka
Czas trwania zamówienia:
Data zakończenia: 31 sierpień 2026 r.
Zamówienie należy zrealizować w okresie: czerwiec – sierpień 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 72306,67 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania w części 4 jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowym przygotowaniu, przeprowadzeniu i obsłudze wydarzenia - kina plenerowego w ramach zadania Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego na 2026 r. (W187OJ Olechów-Janów Wakacyjne kino letnie na Olechowie), w plenerze (tj. na przestrzeni otwartej typu park, zieleniec lub inne tereny zielone), dla grupy co najmniej 200 osób.Usługa obejmować musi co najmniej zapewnienie (w tym montaż i demontaż) sprzętu projekcyjnego, ekranu, nagłośnienia oraz leżaków.
Warunki realizacji zamówienia:
a. Ilość pokazów filmowych: 5 (pięć)
b. Zapewnienie 100 leżaków na każdy seans
c. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej cyklu kina plenerowego we wskazanej lokalizacji w celu dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.
Miejsce realizacji zamówienia:
Łódź – teren pomiędzy ulicami Ziemowita i Dąbrówki
Czas trwania zamówienia:
Data zakończenia: 31 sierpień 2026 r.
Zamówienie należy zrealizować w okresie: lipiec – sierpień 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 23213,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32825,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kaktoos Augustyniak i Siedlecki Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132602736
7.3.3) Ulica: pl. Bankowy 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-095
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61190,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kaktoos Augustyniak i Siedlecki Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132602736
7.3.3) Ulica: pl. Bankowy 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-095
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82102,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kaktoos Augustyniak i Siedlecki Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132602736
7.3.3) Ulica: pl. Bankowy 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-095
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25823,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kaktoos Augustyniak i Siedlecki Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132602736
7.3.3) Ulica: pl. Bankowy 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-095
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |