Rewitalizacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z otaczającymi terenami przy ulicy Budowlanej 4 w Mińsku Mazowieckim
Powiat Miński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332389
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332389/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 10:07
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07acd191-018b-41bc-bb3a-db9c43c1f115
- Identyfikator
- 8222342426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332389 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z otaczającymi terenami przy ulicy Budowlanej 4 w Mińsku Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Miński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 3
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.galazka@powiatminski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatminski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13180061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z otaczającymi terenami przy ulicy Budowlanej 4 w Mińsku Mazowieckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07acd191-018b-41bc-bb3a-db9c43c1f115
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332389
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030126/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja terenu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim (2025-2026)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Priorytetu IX. Mazowsze bliższe obywatelom dzięki Funduszom Europejskim, Działania 9.1 Rewitalizacja miast, programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264376
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8223860,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz uzyskaniem wszelkich wymaganych decyzji administracyjnych i oddaniem do użytkowania inwestycji pn.: „Rewitalizacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z otaczającymi terenami przy ulicy Budowlanej 4 w Mińsku Mazowieckim”. Zamówienie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”, zgodnie z art. 103 ust. 2 p.z.p.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Programy Funkcjonalno–Użytkowe (PFU), stanowiące załącznik nr 9 do SWZ, tj.: PFU – branża architektoniczna (Zadanie 1), PFU – branża drogowa (Zadanie 2) oraz PFU – branża architektury krajobrazu (Zadania 3 i 4). PFU określają wymagania funkcjonalne, techniczne, materiałowe oraz jakościowe dla realizacji zamówienia. W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią SWZ a PFU, za wiążące uznaje się postanowienia PFU.
3. Zamówienie obejmuje realizację czterech wzajemnie powiązanych zadań inwestycyjnych:
1) Zadanie 1 – prace rewitalizacyjne i termomodernizacyjne budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego,
2) Zadanie 2 – odnowienie nawierzchni oraz układu komunikacyjnego terenu wokół CKZiU, w tym placu przy ul. Budowlanej 4,
3) Zadanie 3 – zagospodarowanie terenu poprzez wykonanie zieleni, nasadzeń, systemów nawadniania oraz elementów małej architektury,
4) Zadanie 4 – zagospodarowanie terenu poprzez wykonanie systemu wystawienniczego oraz elementów przestrzeni publicznej.
Zakresy powyższych zadań są ze sobą ściśle powiązane funkcjonalnie i technicznie oraz stanowią jedno, spójne przedsięwzięcie inwestycyjne.
Szczegółowe informacje zostały zawarte w Rozdziale 3 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9477777,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16737840,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9477777,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAL-POL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212644901
7.3.3) Ulica: Targowa 7a
7.3.4) Miejscowość: Siedlce
7.3.5) Kod pocztowy: 08-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9477777,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-05-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |