Przebudowa drogi powiatowej nr 1502W w m. Książenice ul. Owocowa
Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332412
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 10:11
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a3673fe-e800-4af3-8245-e0fae29430f1
- Identyfikator
- 5291577473
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332412 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1502W w m. Książenice ul. Owocowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014976316
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: R. Traugutta 41
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 7240570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1502W w m. Książenice ul. Owocowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a3673fe-e800-4af3-8245-e0fae29430f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034023/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej nr 1502W w m. Książenice ul. Owocowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281575
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.43.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty obejmują wykonanie robót drogowych polegających na wykonaniu przebudowy drogi powiatowej nr 1502W w m. Książenice ul. Owocowa, w zakresie wzmocnienia nawierzchni jezdni na odcinku o długości 1 254 m.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie wzmocnienia nawierzchni asfaltowej jezdni na odcinku od drogi powiatowej nr 1503W do skrzyżowania typu rondo dróg 1501W – 1502W i drogi gminnej ul. Dębowej, o łącznej długości 1 254 mb. Roboty obejmują: frezowanie korekcyjne istniejącej warstwy ścieralnej nawierzchni, ułożenie po uprzednim oczyszczeniu oraz skropieniu emulsją asfaltową siatki wzmacniającej o minimalnej wytrzymałości na rozciąganie kierunek wzdłużny 100kN i kierunek poprzeczny 100kN oraz masie powierzchniowej min. 300 g/m2, a następnie ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej SMA11S PMB 45/80-55 dla ruchu KR4 o grubości 5 cm po zagęszczeniu. Zakres robót obejmuje również wykonanie pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5mm grubości 10cm i szerokości 1,0 m oraz odmulenie istniejącego rowu odwadniającego. Odtworzenie istniejącego oznakowania poziomego należy wykonać w technologii grubowarstwowej z mas chemoutwardzalnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 747840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1223850,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 747840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Fal-Bruk" Sp. z o.o., Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527420
7.3.3) Ulica: Sarabandy
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-868
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 747840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |