WZMOCNIENIE GRUNTU (INIEKCJE) POD TOROWISKIEM TRAMWAJOWYM NA UL. JAGIELLOŃSKIEJ W BYDGOSZCZY

MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332476
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332476/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 10:25
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bef30935-5b58-4ba3-88b3-c119cd0c5669
Identyfikator
5540314041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kolei tramwajowej

Wykonawcy

1 przyznane

INTER INJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRusiec, PL · lot 0
261 375 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332476 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WZMOCNIENIE GRUNTU (INIEKCJE) POD TOROWISKIEM TRAMWAJOWYM NA UL. JAGIELLOŃSKIEJ W BYDGOSZCZY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091605784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Inowrocławska 11

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-153

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mzk.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzk.bydgoszcz.pl/przetargi

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1321038

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WZMOCNIENIE GRUNTU (INIEKCJE) POD TOROWISKIEM TRAMWAJOWYM NA UL. JAGIELLOŃSKIEJ W BYDGOSZCZY

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bef30935-5b58-4ba3-88b3-c119cd0c5669

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332476

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 075/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wzmocnienie gruntu (iniekcje) pod torowiskiem tramwajowym na ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy celem ustabilizowania, likwidacji migracji i wypływu gruntu na powierzchnię, na odcinku 300 m torowiska, dla 250 podkładów.
2) Wykonawca wykona prace wzmacniające, polegające na:
a) wykonaniu otworów iniekcyjnych pod podkładami tramwajowymi w osi szyny ( min 2-4 otwory na podkład, nie głębiej niż 0,7 m poniżej poziomu terenu);
b) wstrzyknięciu geopolimeru w podłoże, wypełnieniu otworów iniekcyjnych, celem wyrównania poziomu gruntu i zatrzymania migracji warstw z gruntu pod podkładami na powierzchnię.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45234121-0 - Roboty w zakresie kolei tramwajowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 959400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261375,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTER INJECT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342687882

7.3.3) Ulica: Osiedlowa 9

7.3.4) Miejscowość: Rusiec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-830

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261375,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane