Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Przebudowa/Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 773 włącznie z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Olkuskiej w Skale

GMINA SKAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332477
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-09 10:25
Lokalizacja
Skała, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5ac4e7c-5cb5-4bd6-a90b-9ac922b845dc
Identyfikator
6771024094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332477 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Przebudowa/Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 773 włącznie z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Olkuskiej w Skale

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 29

1.5.2.) Miejscowość: Skała

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98

1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5ac4e7c-5cb5-4bd6-a90b-9ac922b845dc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Przebudowa/Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 773 włącznie z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Olkuskiej w Skale

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5ac4e7c-5cb5-4bd6-a90b-9ac922b845dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037555/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa/Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 773 włącznie z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Olkuskiej w Skale.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302254

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.III.5.2026.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy/rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 773 w gminie Skała na ul. Olkuskiej w zakresie przebudowy korpusu drogowego, wymianie nawierzchni (jezdni i chodników), budowy odcinka kanalizacji deszczowej wraz z wylotem do odbiornika, budowie dwóch odcinków kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej i tłocznej) oraz uzyskania stosownych uzgodnień, opinii i właściwych decyzji administracyjnych wymaganych przepisami prawa i/lub uzyskanie decyzji ZRID i/lub innej zgody organu architektoniczno-budowlanego zezwalającej na realizację zaplanowanych prac. Zakres inwestycji określony został w kilometrażu drogi: DW 773 od odc. 070 km 4+700 – do odc. 080 km 1+878 – przy czym w zakresie projektowanej kanalizacji sanitarnej i deszczowej należy uwzględnić możliwość wyjścia poza ten zakres kilometrażowy dla uzyskania właściwych i zgodnych z przepisami parametrów rozwiązań projektowych.
3.2. Zakres podstawowy zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu wstępnego (2 warianty) oraz projektów budowlanych i projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych i niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji, w tym stosownej zgody budowlanej / decyzji administracyjnej (decyzji ZRID / pozwolenia na budowę – wedle konieczności wynikającej z przyjętych rozwiązań projektowych) umożliwiającej realizację opracowania kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa/Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 773 włącznie z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Olkuskiej w Skale”. Niniejsze stanowi zakres podstawowy zamówienia.
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w:
3.3.1. Opisie przedmiotu zamówienia opracowania kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa/Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 773 włącznie z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Olkuskiej w Skale” stanowiącym załącznik nr 7 do niniejszej SWZ,
3.3.2. we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ,
3.3.3. Warunki uzyskane od zarządcy drogi wojewódzkiej, które stanowią załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.
3.4. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 24 miesięcy od daty zawarcia umowy miesięcy, licząc od daty podpisania końcowego protokołu odbioru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na to, że nie została złożona żadna oferta.
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi