MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W WÓLCE DOBRYŃSKIEJ (W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ)
GMINA ZALESIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332517
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 10:33
- Lokalizacja
- Zalesie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c40903ca-e288-4914-a29b-4c352930e451
- Identyfikator
- 5372354783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332517 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W WÓLCE DOBRYŃSKIEJ (W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZALESIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 34
1.5.2.) Miejscowość: Zalesie
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-512
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833757586
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.gassa@zalesie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zalesie.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zalesie.ezamawiajacy.pl/pn/zalesie/demand/300727/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W WÓLCE DOBRYŃSKIEJ (W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c40903ca-e288-4914-a29b-4c352930e451
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054781/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja kompleksu sportowego ORLIK 2012 przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307020/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI-ZP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 227185,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W WÓLCE DOBRYŃSKIEJ (W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ)
MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W WÓLCE DOBRYŃSKIEJ
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Modernizację kompleksu sportowego „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
W tym:
- remont budynku szatniowego
- remont boiska o nawierzchni za sztucznej trawy
- remont boiska wielofunkcyjnego
- wymianę opraw oświetleniowych boiskowych
- montaż małej architektury
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru:
Modernizację kompleksu sportowego „MOJE BOISKO – ORLIK 2012”
przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
- projekt umowy - załącznik nr 6 do SWZ
- program funkcjonalno–użytkowy na wykonanie roboty budowlanej polegającej na zaprojektowaniu i wykonaniu modernizacji kompleksu sportowego – załącznik nr 7 do SWZ,
Wszystkie wymagania określone w dokumencie wskazanym powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak złożonych ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |