Opracowanie ekspertyzy technicznej dotyczącej odporności i zakresu przebudowy budowli ochronnej oraz dokumentacji prac modernizacyjnych w celu dostosowania jej do spełniania funkcji ochronnej
GMINA ROGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332553
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 10:41
- Lokalizacja
- Rogów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-251a3d7d-a2fd-402a-acaf-adb9580235bb
- Identyfikator
- 8331008614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332553 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie ekspertyzy technicznej dotyczącej odporności i zakresu przebudowy budowli ochronnej oraz dokumentacji prac modernizacyjnych w celu dostosowania jej do spełniania funkcji ochronnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148443
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego, 23
1.5.2.) Miejscowość: Rogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-063
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 468748070
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminarogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-251a3d7d-a2fd-402a-acaf-adb9580235bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie ekspertyzy technicznej dotyczącej odporności i zakresu przebudowy budowli ochronnej oraz dokumentacji prac modernizacyjnych w celu dostosowania jej do spełniania funkcji ochronnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-251a3d7d-a2fd-402a-acaf-adb9580235bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049617/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie ekspertyzy technicznej dotyczącej odporności i zakresu przebudowy budowli ochronnej oraz dokumentacji prac modernizacyjnych w celu dostosowania jej do spełniania funkcji ochronnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272351
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOS.271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie ekspertyzy technicznej dotyczącej odporności istniejącej budowli ochronnej oraz określenie zakresu niezbędnych prac przebudowy. Zamówienie obejmuje również przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowej prac modernizacyjnych wraz z kosztorysem inwestorskim, mających na celu dostosowanie budowli do spełniania wymaganych funkcji ochronnych.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
I. Etap I – Szczegółowa ekspertyza techniczna
II. Etap II – Dokumentacja projektowa prac modernizacyjnych/remontowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne
71317000-3 - Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258300 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Studio Budowlane ‘’UNITY’’ S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222685739
7.3.3) Ulica: Kędzierskiego
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-493
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258300 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |