Remont budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

Gmina Mysłakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332570
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 10:44
Lokalizacja
Mysłakowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a378c94-eee7-4b38-8bd4-e800607c93df
Identyfikator
6110111181
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychNaprawa dachówKładzenie rynienRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógWykładanie ścianPokrywanie podłóg i ścianInstalowanie okienTynkowanieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

"DEK-POL" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE D. BIENIAS, T. ŻABIEREK SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL · lot 0
749 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332570 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mysłakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 5

1.5.2.) Miejscowość: Mysłakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-533

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@myslakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://myslakowice.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a378c94-eee7-4b38-8bd4-e800607c93df

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a378c94-eee7-4b38-8bd4-e800607c93df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018788/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Remont budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.ZP.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac remontowych dachu budynku szkoły obejmujący następujący zakres:
Dach - powierzchnia całego budynku (rys. A.01)
a) remont pokrycia bitumicznego,
b) wymiana obróbek blacharskich przy wszystkich kominach,
c) wymiana obróbek blacharskich przy wszystkich ściankach attykowych,
d) wymiana obróbek blacharskich przy wszystkich pozostałych elementach, nie wymienionych wyżej,
e) wymiana systemu orynnowania (blok sportowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45261910-6 - Naprawa dachów

45261320-3 - Kładzenie rynien

4.5.5.) Wartość części: 749000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Remont bloku sportowego w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac remontowych bloku sportowego budynku szkoły obejmujący następujący zakres:
1 Blok sportowy – segment BS (rys. A.02):
1.1 Pom. BS 0/05 i BS 0/11 - Szatnie
a) malowanie ścian i sufitów,
b) montaż okładziny ściennej do wysokości 1,80 m,
c) wymiana posadzki.
1.2 Pom. BS 0/03 - Korytarz
a) malowanie ścian i sufitów,
b) montaż okładziny ściennej do wysokości 1,80 m,
c) wymiana posadzki,
1.3 Pom. BS 0/13 – Mała Sala
a) malowanie ścian i sufitów,
b) wymiana posadzki.
1.4 Pom. BS 0/02 – Duża Sala
a) malowanie ścian i sufitów,
b) wymiana stolarki okiennej,
c) wymiana podłogi sportowej,
d) wymiana drabinek gimnastycznych,
e) wymiana bramek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432210-9 - Wykładanie ścian

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421132-8 - Instalowanie okien

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Remont pomieszczeń wewnętrznych, tarasu oraz części opaski wokół budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac remontowych pomieszczeń wewnętrznych, tarasu oraz części opaski wokół budynku szkoły obejmujący następujący zakres:
1 Piwnica, kondygnacja -1 (rys. A.03 i A.04):
1.1 Wymiana stolarki – wg zestawienia na rys. nr A.03
a) okno 230x85 – 2 szt.,
b) okno 230x55 – 2 szt.,
c) drzwi wewnętrzne 138x203, wraz z zabudową – 1 szt.
1.2 Wymiana grzejników – rys. nr A.04
a) wymiana grzejników, wg rysunku,
b) naprawa wszelkich uszkodzeń tynków, ścian lub podłóg, wynikłych w trakcie prac związanych z wymianą grzejników
1.3 Pom. SP -1/01
a) montaż posadzki.
1.4 Pom. SP -1/04
a) montaż posadzki,
b) zabudowa g/k.
1.5 Pom. SP -1/05a i -1/05b
a) wymiana posadzki, wraz z wszystkimi warstwami podłogi.
1.6 Pom. SP -1/06
a) montaż posadzki,
b) zabudowa g/k.
2 Parter, kondygnacja 0 (rys. A.05):
2.1 Wiatrołap – wejście główne
a) montaż posadzki w przestrzeni wiatrołapu oraz na schodach do piwnicy,
b) wymiana konstrukcji wiatrołapu z PCV wraz z wymianą drzwi (4 sztuki).
3 Piętro, kondygnacja +1 (rys. A.06):
3.1 Pom. BA-Ż +1/04 do +1/1/11
a) wymiana stolarki okiennej – 12 szt. 230x200.
4 Prace na zewnątrz budynku:
4.1 Taras nad kotłownią (nr rys. A.07)
a) wymiana deski kompozytowej,
b) konserwacja barierek.
4.2 Elewacja (rys. A.08)
a) czyszczenie,
b) naprawa tynku na murku przy wejściu do piwnicy (segment G) – elewacja północna (rys. A.03)
4.3 Opaska betonowa przy kotłowni (rys. A.07)
a) naprawa fragmentu nowej opaski.
5 Prace elektryczne
5.1 Piętro II, Pom. SP +2/01 do SP +2/10 (rys. A.08):
a) nowa instalacja elektryczna podtynkowa – klasy i korytarz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45432210-9 - Wykładanie ścian

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421132-8 - Instalowanie okien

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 749000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dek-Pol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Bienias Tomasz Żabierek Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6111009757

7.3.3) Ulica: Kolejowa 3-4

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-570

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 749000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 2 PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W przypadku dopuszczenia ofert częściowych przepis ten stosuje się odpowiednio do unieważnienia postępowania w części (art. 259 PZP).

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 2 PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W przypadku dopuszczenia ofert częściowych przepis ten stosuje się odpowiednio do unieważnienia postępowania w części (art. 259 PZP).

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane