Montaż systemu sygnalizacji pożaru w budynkach Szpitala

WOJEWÓDZKI SZPITAL PODKARPACKI IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332606
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332606/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 10:50
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46bbfbda-ebea-48bd-826f-88974bdef895
Identyfikator
6842120222
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

CERBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL · lot 0
179 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332606 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż systemu sygnalizacji pożaru w budynkach Szpitala

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL PODKARPACKI IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Korczyńska 57

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: +48134378227

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dcysarz@krosno.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/290617/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż systemu sygnalizacji pożaru w budynkach Szpitala

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46bbfbda-ebea-48bd-826f-88974bdef895

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332606

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001947/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Montaż systemu sygnalizacji pożaru w budynkach szpitala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250681/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZ/215/35/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 224185,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż systemu sygnalizacji pożaru w budynkach Szpitala
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót przygotowawczych, budowlanych, instalacyjnych, montażowych i wykończeniowych w związku z rozbudową Systemu Sygnalizacji Pożarowej (SSP) w budynku H+G Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie związanych z montażem systemu SSP, podłączeniem oraz zintegrowaniem wykonanego SSP z centralą sygnalizacji pożarowej oraz wykonaniem robót przygotowawczych, budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, w ramach zadania: „Montaż systemu sygnalizacji pożaru w budynkach Szpitala”.
2. Przedmiot zamówienia stanowi całość prac dla budynku H+G określonych dokumentacją projektową będącą załącznikiem do SWZ, w tym m.in.: roboty wstępne, wykonanie przebić przez ściany lub stropy, przykręcanie listew elektroinstalacyjnych z PCW, montaż tras kablowych, montaż urządzeń i aparatów, czujek pożarowych, sygnalizatorów, ROP, osprzętu instalacyjnego, przygotowanie i testowanie oprogramowania wraz z aktualizacją systemu wizualizacji VENO, roboty poinstalacyjne, wykończeniowe i inne określone dokumentacją projektową.
3. Dokumentami, które opisują szczegółowo przedmiot umowy są: Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami w tym w szczególności:
a) Załącznik nr 8 – dokumentacja projektowa – w zakresie budynku H+G.
b) Załącznik nr 7 – harmonogram realizacji prac
4. Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w sposób zapewniający ciągłość funkcjonowania Szpitala oraz bezpieczeństwo pacjentów, personelu i osób trzecich.
5. Zamawiający wymaga prowadzenia robót zgodnie z przepisami bhp, ppoż., ochrony środowiska oraz zasadami gospodarki odpadami. Wykonawca ponosi koszt segregacji, wywozu i utylizacji odpadów powstałych przy realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221031 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273475,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221031 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CERBEX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 684 236 44 44

7.3.3) Ulica: ul. Powstańców Warszawskich 14

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane