I etap termomodernizacji budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Anny Jagiellonki 48 w Gliwicach wraz ze zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w mieszkaniach nr 1, 2 i 4.
ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH II TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332697
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:09
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5417f33b-5e74-42d8-a367-4a1038e9aa31
- Identyfikator
- 6312245832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332697 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
I etap termomodernizacji budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Anny Jagiellonki 48 w Gliwicach wraz ze zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w mieszkaniach nr 1, 2 i 4.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD BUDYNKÓW MIEJSKICH II TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276590157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 35 B
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbs2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs2.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13110751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
I etap termomodernizacji budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Anny Jagiellonki 48 w Gliwicach wraz ze zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w mieszkaniach nr 1, 2 i 4.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5417f33b-5e74-42d8-a367-4a1038e9aa31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243909
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 080/2026/TR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 599402,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest I etap termomodernizacji budynku mieszkalno-usługowego wielorodzinnego przy ul. Anny Jagiellonki 48 w Gliwicach wraz ze zmianą systemu ogrzewania na c.o. gazowe i wydzieleniem łazienek w lokalach mieszkalnych nr 1, 2 i 4.
Zakres zamówienia:
1) remont dachu wraz z dociepleniem i docieplenie stropu strychu oraz piwnic;
2) wykonanie instalacji odgromowej;
3) instalacja c.o. i likwidacja starych urządzeń grzewczych na paliwo stałe;
4) przebudowa i rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej w mieszkaniach;
5) wydzielenie pomieszczeń łazienek i prace remontowe w mieszkaniach nr 1, 2 i 4;
6) przebudowa i rozbudowa wewnętrznej instalacji wod.- kan.;
7) dobudowa i uporządkowanie przewodów kominowych w budynku;
8) modernizacja inst. elektrycznej w mieszkaniach 1, 2, 4.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji
zamówienia określa dokumentacja techniczna - Załącznik nr 1. do SWZ w zakresie określonym
poniżej.
UWAGA:
Zakres objęty dokumentacją projektową jest szerszy niż zakres prac przewidziany w ramach I etapu.
1) Do wyceny prac instalacyjnych wod.-kan., c.o. gaz oraz przebudowy przyłącza gazowego wraz z przeniesieniem głównego zaworu gazowego na elewację budynku, należy przyjąć wszystkie pozycje przedmiarowe,
2) Do wyceny dla części budowlanej należy przyjąć tylko pozycje 43-124, 189-204, 250-328 przedmiaru robót.
3) Do wyceny prac elektrycznych należy przyjąć, tylko i wyłącznie, pozycje dotyczące wykonania instalacji elektrycznych w łazienkach i kuchniach mieszkań oraz wykonanie instalacji odgromowej tj. wycenę dla części elektrycznej należy ograniczyć do pozycji 50-68 i 102 -124 przedmiaru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, po dwukrotnym przesunięciu terminu wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy i terminu podpisania umowy (na wniosek wykonawcy), ostatecznie tego zabezpieczenia nie wniósł i nie wyjaśnił powodu zaistniałej sytuacji.| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |