Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie.
GMINA SŁUPNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332751
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:18
- Lokalizacja
- Słupno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdda6732-38e8-40ca-83a2-b157ea173bb8
- Identyfikator
- 7743213464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332751 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Wójt Gminy Słupno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015997
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Miszewska 8A
1.5.2.) Miejscowość: Słupno
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-472
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@slupno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslupno.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdda6732-38e8-40ca-83a2-b157ea173bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdda6732-38e8-40ca-83a2-b157ea173bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047760/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BFZ.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie – Poprawa standardów technicznych i energetycznych Sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie” - w formule zaprojektuj i wybuduj.
2. Zamówienie swym zakresem obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej z niezbędnymi uzgodnieniami i uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę/przyjęcia bez sprzeciwu, przez Starostę Płockiego zgłoszenie wykonania robót budowlanych;
2) realizacja robót budowlanych dla zakresu zamówienia określonego w Programie Funkcjonalno-Użytkowym i na podstawie opracowanej dokumentacji.
Zamówienie obejmuje również w szczególności: wykonanie niezbędnych do właściwego wykonania zamówienia prac przedprojektowych i opracowań, uzyskanie wszelkich zgód opinii i decyzji umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych, pełnienie nadzoru autorskiego, a także uzyskanie decyzji administracyjnej pozwolenia na użytkowanie zgodnie z obowiązującym prawem lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu w sprawie przystąpienia do użytkowania, dla zadania, o którym mowa w ust. 1.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ;
3) Program Funkcjonalno-Użytkowy – załącznik nr 15 do SWZ ;
4) Ocena stanu technicznego – załącznik nr 16 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |