Zakup sprzętu informatycznego w ramach zadania pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej Zespołu Szkół im. Bohaterów Narwiku – Technikum nr 9 Lotnicze przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie”
DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332802
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94699c06-93a9-4ea2-abaa-758ec3b2d351
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332802 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu informatycznego w ramach zadania pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej Zespołu Szkół im. Bohaterów Narwiku – Technikum nr 9 Lotnicze przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Krakowska 257
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-133
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlochy.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/293970/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu informatycznego w ramach zadania pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej Zespołu Szkół im. Bohaterów Narwiku – Technikum nr 9 Lotnicze przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94699c06-93a9-4ea2-abaa-758ec3b2d351
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020214/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Modernizacja bazy techniczno - dydaktycznej dla Zespołu Szkół im. Bohaterów Narwiku przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej szkolnictwa zawodowego w wybranych placówkach oświatowych na terenie m.st. Warszawy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268940
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TPBN.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 245622,30 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 136456 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego
a) Monitor 75” dotykowy – 1 sztuka;
b) Monitor 75” – 6 sztuk;
c) Monitor 65” – 1 sztuka;
d) Komputer z monitorem – stanowiska nauczycielskie – 2 sztuki;
e) Komputer z monitorem – pracownia informatyczna – 18 sztuk;
f) Komputer z monitorem do symulacji VR plus gogle VR – 1 sztuka;
g) Laptop do symulacji w terenie – 1 sztuka;
2. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zasady gwarancji oraz opis wymaganych parametrów technicznych sprzętu komputerowego oraz zasady równoważności zostały określone w:
a) Projekcie postanowień umowy (dalej także „PPU”) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;
b) Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny i do jego uruchomienia oraz stosowania zgodnie z przeznaczeniem nie będzie konieczny zakup dodatkowych elementów i akcesoriów. Żadna pozycja ani jej część składowa, wyposażenie, etc. nie może być sprzętem rekondycjonowanym, powystawowym i nie była wykorzystywana wcześniej przez innego użytkownika.
4. Każdy dostarczony przedmiot zamówienia musi być bezwzględnie wyposażony we wszystkie niezbędne do prawidłowej pracy akcesoria, instrukcję obsługi w języku polskim w wersji papierowej lub w wersji elektronicznej w wersji polskiej.
5. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany jest do wykonania wszelkiej instalacji lub montażu sprzętu i wyposażenia oraz rozmieszczenia wg przypisanych pomieszczeń.
6. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany jest do wykonania na własny koszt wszelkich napraw infrastruktury Szkoły, która została uszkodzona podczas dostawy i montażu sprzętu i wyposażenia.
7. W ramach oferty Wykonawca zobowiązany jest, po dokonanej instalacji lub montażu, do odebrania wszelkich opakowań po zainstalowanym lub zmontowanym przedmiocie zamówienia i innych niewykorzystanych w toku instalacji materiałów oraz ich utylizacji we własnym zakresie i na własny koszt.
8. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt i wszelkie ryzyko w szczególności w zakresie utraty lub uszkodzenia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Jako dostawę należy rozumieć zakup poszczególnych produktów, transport, wniesienie ich do poszczególnych pomieszczeń w budynku i inne wyżej nie wymienione, a konieczne do przekazania zamówionej rzeczy Zamawiającemu jako funkcjonalnej i sprawnej.
9. Do poszczególnych elementów zakupu Wykonawca jest zobowiązany dołączyć kartę gwarancyjną oraz określić warunki gwarancji.
10. W przypadku, gdy dostarczone przedmioty zamówienia wymagają cyklicznych przeglądów gwarancyjnych, Wykonawca wykona je bezpłatnie w ramach udzielonej gwarancji. Gwarancja obejmuje również bezpłatną wymianę oraz zamontowanie elementów eksploatacyjnych.
11. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy, wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu. Wykonawca oświadcza, że przedmiot umowy posiada deklarację zgodności producenta stwierdzającą, że oferowane wyroby są zgodne z wymaganymi normami PN-EN, lub posiadać aktualne certyfikaty upoważniające do oznaczenia wyrobu znakiem bezpieczeństwa, atesty wystawione przez laboratorium, jednostkę certyfikującą lub inny podmiot prowadzący ocenę zgodności, akredytowany przez Polskie centrum Akredytacji, potwierdzające, że oferowane wyroby spełniają wymagania i warunki określone w odpowiednich polskich normach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231300-0 - Monitory ekranowe
30231320-6 - Monitory dotykowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały złożone dwie oferty. Obie oferty zostały odrzucone. W związku z tym zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania, zgodnie z którą Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |