Przebudowa parteru budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie
Powiat Rypiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332812
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:31
- Lokalizacja
- Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f904ca0b-4853-4d6a-b65e-f28ed8351524
- Identyfikator
- 8921481530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332812 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa parteru budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Rypiński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 38
1.5.2.) Miejscowość: Rypin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48542802432
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatrypinski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiatrypinski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13091731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa parteru budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f904ca0b-4853-4d6a-b65e-f28ed8351524
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052857/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa parteru budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280326
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 467996,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa parteru budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie.
4.1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ;
2) wykonanie dokumentacji powykonawczej robót budowlanych i przekazanie jej Zamawiającemu;
3) uzyskanie niezbędnych odbiorów po zakończeniu robót budowlanych objętych niniejszym zamówieniem wraz ze skutecznym zawiadomieniem o zakończeniu budowy - umożliwiających rozpoczęcie użytkowania przedmiotu zamówienia.
4.1.2. Zamawiający wymaga zorganizowania prac w sposób nie narażający użytkowników obiektu i osób trzecich na niebezpieczeństwo uciążliwości powodujących niemożność prowadzenia bieżącej działalności – z uwagi na fakt, że roboty budowlane będą wykonywane w czynnym obiekcie, zabezpieczenia i prawidłowego oznaczenia terenu robót, a roboty szczególnie uciążliwe (np. generujące duży hałas) należy wykonywać w czasie uzgodnionym z Kierownikiem Wydziału Spraw Społecznych i Gospodarczych Starostwa Powiatowego w Rypinie. Zamawiający wymaga również zabezpieczenia i zorganizowania prac w sposób umożliwiający funkcjonowanie części urzędu nie objętej robotami budowlanymi.
4.1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ i załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
44220000-8 - Stolarka budowlana
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
39717000-1 - Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 566610,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 694056,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 566610,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karol Dąbrowski, nazwa firmy przedsiębiorcy: KAROL DĄBROWSKI DOM-PLAST KAROL DĄBROWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030037861
7.3.3) Ulica: Słuchajska, nr 4
7.3.4) Miejscowość: Golub-Dobrzyń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 566610,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |