Dostawa sprzętu IT i pomocniczego oraz kontraktów serwisowych i licencji.
Miejski Urząd Pracy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332871
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:42
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94b1de5c-27be-40d7-bdc7-0a588eaadaae
- Identyfikator
- 7122524848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332871 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT i pomocniczego oraz kontraktów serwisowych i licencji.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431213647
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niecała 14
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-080
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 814665200
1.5.8.) Numer faksu: 814665201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mup.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://muplublin.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94b1de5c-27be-40d7-bdc7-0a588eaadaae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu IT i pomocniczego oraz kontraktów serwisowych i licencji.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94b1de5c-27be-40d7-bdc7-0a588eaadaae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00093455/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup kontraktów na urządzenia sieciowe CISCO
1.2.3 Zakup licencji na system do wirtualizacji Vmware
1.2.4 Zakup licencji na oprogramowanie graficzne
1.2.5 Zakup sprzętu IT i pomocniczego część 1 (komputeryAiO, urzadzenia wielofunkcyjne, drukarki, serwer NAS, serwer dla Veem B&R)
1.2.7 Zakup certyfikatu dla ESET Protect Entry
1.2.8 Zakup nośników danych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267977
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MUP.PKIII.371.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 387093,50 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 263650,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kontrakty serwisowe CISCO na poziomie 8x5xNBD na okres wskazanyw tabeli dla następujących urządzeń:
Urządzenie: Switch WS-C2960X-48FPD-L, Numer seryjny: FCW2221A1K2, Data początku: 01-12-2026, Data końca: 31-10-2027;
Urządzenie: Switch C9200-48T-E, Numer seryjny: JAE23290UD5
Data początku: 01-12-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C9200L-24T-4X-E, Numer seryjny: FOC253432GS
Data początku: 01-12-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch N9K-C93180YC-FX3, Numer seryjny: FDO27133D16
Data początku: 01-12-2026, Data końca: 30-11-2027:
Urządzenie: Switch N9K-C93180YC-FX3, Numer seryjny: FDO27131HZH Data początku: 01-12-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C9200L-24T-4X-E, Numer seryjny: FOC26436P06
Data początku: 01-12-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C9200L-48T-4X-E, Numer seryjny: FVH290415US
Data początku: 13-10-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C9200L-48T-4X-E, Numer seryjny: FVH290415FN
Data początku: 13-10-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C9200L-48T-4X-E, Numer seryjny: FVH290415HX
Data początku: 13-10-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C9300, Numer seryjny: FVH2814L3M0
Data początku: 01-09-2026, Data końca: 30-11-2027;
Urządzenie: Switch C1000-8T-2G-L, Numer seryjny: PSZ28051DBY
Data początku: 01-12-2026, Data końca:30-11-2027.
Usługa wsparcia ma być realizowana zarówno za pośrednictwem wsparcia technicznego firmy CISCO jak i za pośrednictwem dostawcy na podany w umowie numer telefonu i/lub adres poczty elektronicznej.
Dostarczone kontrakty należy przypisać w systemie Cisco Service Contract Center do konta admin@mup
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów (kontraktów), potwierdzających przedłużenie ważności oprogramowania, drogą elektroniczną na adres e-mail: admin@mup.lublin.pl, w terminie: nie później niż 30 dni przed datą od której dana usługa ma być aktywna.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 22500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Licencja na oprogramowanie graficzne IrfanView lub równoważne – 7 sztukZa równoważne uważać będziemy oprogramowanie o parametrach minimalnych wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ
Typ licencji: Komercyjna, bezterminowa (wieczysta) do użytku instytucjonalnego/korporacyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48322000-1 - Pakiety oprogramowania graficznego
4.5.5.) Wartość części: 800,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Certyfikat dla oprogramowania ESET Protect EntryCertyfikat dla oprogramowania ESET Protect Entry przedłużający dostęp do bazy wirusów, ochronę 220 stacji roboczych i serwerów oraz zarządzanie przez konsolę administracyjną, na okres od dnia 17.10.2026 r. do dnia 16.10.2028 r.
Co najmniej 30 dni przed końcem obecnej licencji, Wykonawca powinien dostarczyć Zamawiającemu potwierdzenie (certyfikat) przedłużenia licencji na kolejny okres w formie elektronicznej na adres admin@mup.lublin.pl
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
4.5.5.) Wartość części: 34000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kontrakt na 1 rok dla VMware vSphere Standard 8Kontrakt na 1 rok dla VMware vSphere Standard 8 od 4.12.2026 r. do 3.12.2027 r. zapewniający:
1) wsparcie dla Vmware vSphere - w wymiarze dla 3 serwerów dwuprocesorowych, każdy posiadający 16 rdzeni (w sumie 96 rdzeni)
2) wsparcia dla Vmware vCenter Server Standard for vSphere
Wymagane funkcjonalności: vMotion, HA/FT (2 vCPU), kopia zapasowa VADP przez vCenter.
Kontrakt ma być przypisany do klienta o ID 8926220067. Numer bieżącego kontraktu to 53278891.
potwierdzenie aktywności należy przesłać na adres e-mail Zamawiającego admin@mup.lublin.pl co najmniej 30 dni przed datą początku aktywności kontraktu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48213000-4 - Pakiety oprogramowania do rozszerzania systemu operacyjnego
4.5.5.) Wartość części: 20200,000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nośniki danych:1) Płyty BluRay DL o pojemności 50GB – 20 sztuk
2) Taśmy LTO-8 Ultrium RW o pojemności natywnej 12TB z kompresją 30TB – 10 sztuk
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 32582000-6 - Nośniki danych
4.5.5.) Wartość części: 4750,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Komputery AiO – 20 sztuk (parametry minimalne zostały opisane w załaczniku nr 1 do SWZ)- komputer musi być fabrycznie nowy z 36-cio miesięczną gwarancją typu on-site bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat ze strony Zamawiającego lub spełnienia innych warunków nie wykazanych w tej specyfikacji w celu uzyskania wskazanego czasu gwarancji
- należy podać w ofercie producenta i model oferowanego sprzętu oraz model zastosowanego procesora
- sprzęt produkowany zgodnie z normami ISO 9001 lub równoważną (producent powinien posiadać aktualny certyfikat jakości wydany przez akredytowaną jednostkę oceniającą zgodność: PN-EN ISO 9001:2015 lub inny równoważny certyfikat, wystawiony dla Producenta przedmiotu zamówienia, potwierdzający fakt posiadania przez Producenta przedmiotu zamówienia, wdrożonego systemu zarządzania jakością w produkcji wyrobów, stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie poprawy jakości wytwarzanych produktów, eliminacji błędów, pomyłek w realizowanych procesach, ograniczenia liczby zwrotów i reklamacji oraz doskonalenie obsługi klientów) oraz ISO 14001 lub równoważną (producent powinien posiadać aktualny certyfikat jakości wydany przez akredytowaną jednostkę oceniającą zgodność: ISO 14001 lub inny równoważny certyfikat, wystawiony na producenta przedmiotu zamówienia potwierdzający fakt posiadania przez Producenta przedmiotu zamówienia, wdrożonego systemu zarządzania środowiskowego, w zakresie wdrażania przez Producenta przedmiotu zamówienia elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu firmy Producenta przedmiotu zamówienia na środowisko w procesie produkcji produktów oraz samego produktu , a także podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska).
Wymóg osiągnięcia w testach PassMark wymaganego wyniku dla każdego z procesorów winien być osiągnięty na dzień opublikowania ogłoszenia o zamówieniu (zrzut z ekranu strony z wynikami testów PassMark dostępny będzie jako załącznik nr 15 do SWZ). W przypadku pojawienia się modeli procesorów niefunkcjonujących na rynku w chwili opublikowania ogłoszenia, a które wprowadzono do obrotu rynkowego i podlegały ocenie w testach PassMark po opublikowaniu ogłoszenia, oceniać będziemy zgodnie z punktacją w testach PassMark z dnia otwarcia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A4 – 6 sztuk (parametry minimalne zostały opisane w załaczniku nr 1 do SWZ)Urządzenie musi być fabrycznie nowe z gwarancją 24 miesięczna świadczoną bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów przez Zamawiającego ani spełnienia żadnych dodatkowych warunków
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 30232110-8 - Drukarki laserowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30232000-4 - Sprzęt peryferyjny
4.5.5.) Wartość części: 16400,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Drukarki monochromatyczne A4 – 5 sztuk (parametry minimalne zostały opisane w załaczniku nr 1 do SWZ)Do urządzenia należy dołączyć przewód zasilający oraz płytę z dokumentacją i sterownikami jeśli nie są dostępne do pobrania online
Urządzenie musi być fabrycznie nowe z gwarancją 24 miesięczna świadczoną bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów przez Zamawiającego ani spełnienia żadnych dodatkowych warunków.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 30232110-8 - Drukarki laserowe
4.5.5.) Wartość części: 11000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Serwer NAS - 1 sztuka (parametry minimalne zostały opisane w załaczniku nr 1 do SWZ)• Zestaw montażowy: Serwer dostarczony wraz z dedykowanym zestawem szyn (prowadnic) do montażu w szafie RACK.
• Gwarancja na urządzenie: 60 miesięcy, Next Bussines Day, on-site.
• Kopie zapasowe LUN (LUN Backup) i integracja: Oprogramowanie urządzenia musi oferować natywne mechanizmy tworzenia kopii zapasowych jednostek LUN oraz umożliwiać ich bezpośrednią, zautomatyzowaną replikację na serwer NAS marki QNAP posiadany przez Zamawiającego. Wymagana jest pełna kompatybilność na poziomie systemowym z docelowym urządzeniem.
Dodatkowo
a) Oferowany sprzęt ma być produkowany zgodnie:
• z normą ISO 9001 lub równoważną (producent powinien posiadać aktualny certyfikat jakości wydany przez akredytowaną jednostkę oceniającą zgodność: PN-EN ISO 9001:2015 lub inny równoważny certyfikat, wystawiony dla Producenta przedmiotu zamówienia, potwierdzający fakt posiadania przez Producenta przedmiotu zamówienia, wdrożonego systemu zarządzania jakością w produkcji wyrobów, stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie poprawy jakości wytwarzanych produktów, eliminacji błędów, pomyłek w realizowanych procesach, ograniczenia liczby zwrotów i reklamacji oraz doskonalenie obsługi klientów),
• oraz normą ISO 14001 lub równoważną (producent powinien posiadać aktualny certyfikat jakości wydany przez akredytowaną jednostkę oceniającą zgodność: ISO 14001 lub inny równoważny certyfikat, wystawiony na producenta przedmiotu zamówienia potwierdzający fakt posiadania przez Producenta przedmiotu zamówienia, wdrożonego systemu zarządzania środowiskowego, w zakresie wdrażania przez Producenta przedmiotu zamówienia elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu firmy Producenta przedmiotu zamówienia na środowisko w procesie produkcji produktów (polityka ekologiczna przedsiębiorstwa- zapobieganie szkodliwym oddziaływaniem na środowisko poprzez przewidywane ryzyka szkodliwości środowiskowej) oraz samego produktu (analiza cyklu życia produktu), a także podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.
b) Oferowany sprzęt powinien posiadać deklarację zgodności CE.
Wymóg osiągnięcia w testach PassMark wymaganego wyniku dla każdego z procesorów winien być osiągnięty na dzień opublikowania ogłoszenia o zamówieniu (zrzut z ekranu strony z wynikami testów PassMark dostępny będzie jako załącznik nr 16 do SWZ). W przypadku pojawienia się modeli procesorów niefunkcjonujących na rynku w chwili opublikowania ogłoszenia, a które wprowadzono do obrotu rynkowego i podlegały ocenie w testach PassMark po opublikowaniu ogłoszenia, oceniać będziemy zgodnie z punktacją w testach PassMark z dnia otwarcia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.5.) Wartość części: 39000,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Serwer dla Veeam B&R - 1 sztukaSerwer dla Veeam B&R (np. Dell PowerEdge R760 lub równoważny). Za serwer równoważny uważać będziemy serwer o parametrach minimalnych opisanych w załączniku nr 1 do SWZ :
Całość rozwiązania musi być objęta gwarancją producenta typu On-Site
z czasem reakcji w następnym dniu roboczym (NBD) na okres minimum 36 miesięcy. Usługa powinna obejmować pozostawienie uszkodzonych dysków twardych i modułów SSD u Zamawiającego.
Dodatkowo:
a) Wraz z serwerem należy dostarczyć pełny zestaw do montażu w szafie RACK włącznie
z ramieniem kablowym (CMA) pozwalającym wysunąć serwer bez odpinania kabli.
b) Oferowany sprzęt ma być produkowany zgodnie:
• z normą ISO 9001 lub równoważną (producent powinien posiadać aktualny certyfikat jakości wydany przez akredytowaną jednostkę oceniającą zgodność: PN-EN ISO 9001:2015 lub inny równoważny certyfikat, wystawiony dla Producenta przedmiotu zamówienia, potwierdzający fakt posiadania przez Producenta przedmiotu zamówienia, wdrożonego systemu zarządzania jakością w produkcji wyrobów, stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie poprawy jakości wytwarzanych produktów, eliminacji błędów, pomyłek w realizowanych procesach, ograniczenia liczby zwrotów i reklamacji oraz doskonalenie obsługi klientów),
• oraz normą ISO 14001 lub równoważną (producent powinien posiadać aktualny certyfikat jakości wydany przez akredytowaną jednostkę oceniającą zgodność: ISO 14001 lub inny równoważny certyfikat, wystawiony na producenta przedmiotu zamówienia potwierdzający fakt posiadania przez Producenta przedmiotu zamówienia, wdrożonego systemu zarządzania środowiskowego, w zakresie wdrażania przez Producenta przedmiotu zamówienia elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu firmy Producenta przedmiotu zamówienia na środowisko w procesie produkcji produktów (polityka ekologiczna przedsiębiorstwa- zapobieganie szkodliwym oddziaływaniem na środowisko poprzez przewidywane ryzyka szkodliwości środowiskowej) oraz samego produktu (analiza cyklu życia produktu), a także podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.
c) Oferowany sprzęt powinien posiadać deklarację zgodności CE.
Wymóg osiągnięcia w testach PassMark wymaganego wyniku dla każdego z procesorów winien być osiągnięty na dzień opublikowania ogłoszenia o zamówieniu (zrzut z ekranu strony z wynikami testów PassMark dostępny będzie jako załącznik nr 16 do SWZ). W przypadku pojawienia się modeli procesorów niefunkcjonujących na rynku w chwili opublikowania ogłoszenia, a które wprowadzono do obrotu rynkowego i podlegały ocenie w testach PassMark po opublikowaniu ogłoszenia, oceniać będziemy zgodnie z punktacją w testach PassMark z dnia otwarcia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dotyczącym części II zamówienia nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dotyczącym części IV zamówienia nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dotyczącym części V zamówienia została złożona jedna oferta, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy, w związku z art. 224 ust. 6 ustawy.
Biorąc pod uwagę wskazane powyżej okoliczności Zamawiający dokonał czynności unieważnienia postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dotyczącym części IX zamówienia nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu dotyczącym części X zamówienia nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 10)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |