Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Żurawicy” oraz Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Przemyślu”.
WOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM.PROF.EUGENIUSZA BRZEZICKIEGO W ŻURAWICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332873
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332873/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:42
- Lokalizacja
- Żurawica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdc620d2-984c-4edc-a839-d995a34f2002
- Identyfikator
- 7952069209
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
Wykonawcy
2 przyznane
MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
19 926 PLNMJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 1
6396 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332873 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Żurawicy” oraz Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Przemyślu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM.PROF.EUGENIUSZA BRZEZICKIEGO W ŻURAWICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000667655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Różana 9
1.5.2.) Miejscowość: Żurawica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-710
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wpsp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wpsp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pcm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Żurawicy” oraz Koordynacja projektu pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Przemyślu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdc620d2-984c-4edc-a839-d995a34f2002
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332873
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043490/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Kompleksowa obsługa doradcza i koordynacyjna projektów CZP (FENX), AOS (Dostępność Plus) oraz Funduszu Medycznego w zakresie realizacji, rozliczeń, dokumentacji i zamówień publicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/8/TP-2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 29625,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowe zarządzanie projektem pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Żurawicy”Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia kompleksowego wsparcia merytorycznego, organizacyjnego oraz doradczego w zakresie prawidłowej realizacji projektu, zgodnie z umowami o powierzenie grantów, Harmonogramami Płatności (HP), Harmonogramami Realizacji Projektu (HRP), wytycznymi programu FEnIKS, ustawą Prawo zamówień publicznych, ustawą o finansach publicznych oraz innymi przepisami mającymi zastosowanie do realizacji projektów.
• numer wniosku: W-30038,
• wartość / wnioskowana kwota dofinansowania: 712 344,72 zł,
• zakres rzeczowy projektu obejmuje m.in.:
• zakup 50 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem biurowym i 5-letnią gwarancją,
• zakup 3 zestawów komputer przenośny + monitor wraz z oprogramowaniem i 5‑letnią gwarancją,
• zakup 5 komputerów przenośnych,
• wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów,
• rozbudowę systemu AMMS o nowe moduły,
• zakup 3 szaf kartotekowych 3‑szufladowych do dokumentacji medycznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 16500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowe zarządzanie projektem pn. „Poprawa jakości świadczeń opieki psychiatrycznej CZP w Przemyślu”Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia kompleksowego wsparcia merytorycznego, organizacyjnego oraz
doradczego w zakresie prawidłowej realizacji projektów, zgodnie z umowami o powierzenie grantów, Harmonogramami Płatności (HP), Harmonogramami Realizacji Projektów (HRP), wytycznymi programu FEnIKS, ustawą Prawo zamówień publicznych, ustawą o finansach publicznych oraz innymi przepisami mającymi zastosowanie do realizacji projektów.
• numer wniosku: W-30024,
• wartość / wnioskowana kwota dofinansowania: 128 643,54 zł,
• zakres rzeczowy projektu obejmuje m.in.:
• zakup i uruchomienie systemu monitoringu wizyjnego (CCTV),
• zakup infrastruktury IT, w tym komputerów, laptopów oraz tabletów z modemami GSM,
• zakup 22 szaf kartotekowych 3‑szufladowych do dokumentacji medycznej,
• zakup telewizorów 43”, 55” i 75”,
• zakup urządzeń audio, w tym sprzętu sufitowego lub ściennego,
• zakup 4 lamp do fototerapii wykorzystywanych w procesie terapeutycznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 13125,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19926,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20541,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19926,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133731095
7.3.3) Ulica: Plenerowa 16/1
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-119
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19926,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-08 do 2027-07-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6396,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8917,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6396,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133731095
7.3.3) Ulica: Plenerowa 16/1
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-119
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6396,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-08 do 2027-07-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa na realizacje przedmiotu zamówienia zostaje zawarta na czas określony, od daty zawarcia umowy do zakończenia realizacji projektu, przez który rozumie się okres do dnia 31.07.2027r. oraz przez okres trwałości projektu.| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |