Remont ul. Artura Grottgera, remont ul. Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku.
Gmina Miejska Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332885
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:45
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8bca3f4e-ad1f-4c36-acfe-452715004596
- Identyfikator
- 8831679027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332885 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Artura Grottgera, remont ul. Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Bolesława Chrobrego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748654600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.pub@um.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8bca3f4e-ad1f-4c36-acfe-4527150045961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ul. Artura Grottgera, remont ul. Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bca3f4e-ad1f-4c36-acfe-452715004596
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036570/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont ul. Artura Grottgera, Remont ul. Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238841
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026.DSS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1719206,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia publicznego jest „Remont ul. Artura Grottgera, remont ul. Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku”. Powódź z września 2024 roku spowodowała liczne ubytki w nawierzchni przedmiotowych ulic, chodników, placów. W chwili obecnej największe ubytki nawierzchni uzupełnione zostały mieszanką kamienną, w celu dopuszczenia ruchu pojazdów oraz pieszych.
Wykonanie remontu pozwoli na swobodną oraz bezpieczną komunikację pojazdów oraz pieszych ulicą Artura Grottgera oraz ulicą Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku. Wpłynie również na estetykę przedmiotowego miejsca, uatrakcyjnienia przestrzeni co wpłynie na turystykę tego miejsca.
W zakres opracowania wchodzi wykonanie remontu w ciągu ulic:
Artura Grottgera w Kłodzku, polegający w większości na uzupełnieniu ubytków w nawierzchni z kostki granitowej, oraz płyt granitowych, uzupełnienie brakujących krawężników, a także częściowe przełożenie istniejącej nawierzchni.
Przedmiot zamówienia opisany dokładniej został w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – załączniki swz do postępowania.
Zakres rzeczowy projektu:
• roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
• profilowanie i zagęszczanie podłoża,
• przygotowanie warstw podbudowy
• ustawienie obrzeży oraz krawężników,
• ułożenie nawierzchni z płyt kamiennych,
• ułożenie nawierzchni z kostki kamiennej,
• czyszczenie oraz impregnacja donicy kamiennej wraz z obsadzeniem,
• urządzenia bezpieczeństwa ruchu – słupki ozdobne,
• zakup i montaż ławek oraz koszy na śmieci,
• dostawa i montaż zegara miejskiego,
Ignacego Daszyńskiego w Kłodzku, polegający w większości na uzupełnieniu ubytków w nawierzchni z kostki granitowej, oraz płyt granitowych, uzupełnienie krawężników, frezowanie oraz ułożenie nawierzchni asfaltowej.
Zakres rzeczowy projektu:
• roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
• profilowanie i zagęszczanie podłoża,
• przygotowanie warstw podbudowy,
• ustawienie krawężników,
• ułożenie nawierzchni z płyt kamiennych,
• ułożenie nawierzchni z kostki kamiennej,
• zakup i montaż ławek oraz koszy na śmieci,
• płomieniowanie płyt granitowych,
• frezowanie nawierzchni asfaltowej,
• wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego.
Dokładny opis znajduje się w specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1852758,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2080426,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1852758,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bazalt Budownictwo Sp.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941691695
7.3.3) Ulica: Wilków 100
7.3.4) Miejscowość: Złotoryja
7.3.5) Kod pocztowy: 59-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Część zamówienia, wartość lub procentowa część - Roboty drogowe 70%, Podwykonawca- HD-Hajduk Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Robót Ziemnych" Dariusz Hajduk, ul Główna, nr 114, 58-241, Piława Dolna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1852758,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |