Termomodernizacja budynku na stadionie miejskim w Ślesinie- Etap I
GMINA ŚLESIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332896
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 11:47
- Lokalizacja
- Ślesin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-346bc91f-809c-4b8f-9f80-7d54dcbaebeb
- Identyfikator
- 6652716489
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332896 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku na stadionie miejskim w Ślesinie- Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚLESIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kleczewska, 15
1.5.2.) Miejscowość: Ślesin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-561
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klaudia.jakalska@slesin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.slesin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13179881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku na stadionie miejskim w Ślesinie- Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-346bc91f-809c-4b8f-9f80-7d54dcbaebeb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059653/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku na stadionie miejskim w Ślesinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264799
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZS.271.2.7.TP.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest termomodernizacja budynku socjalno-technicznego na stadionie miejskim w Ślesinie. Przedmiotowy budynek jest obiektem niepodpiwniczonym, parterowym ze stropodachem płaskim.
Zakres zaprojektowanych robót:
• termomodernizacja ścian fundamentowych,
• termomodernizacja ścian zewnętrznych w tym attykowych,
• wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami zewnętrznymi,
• wymiana drzwi zewnętrznych,
• demontaż i ponowny montaż istn. stalowych rynien i rur spustowych,
• montaż daszków nad drzwiami zewnętrznymi,
• montaż nowych obróbek blacharskich i pasa nadrynnowego na wspornikach,
• wykonanie robót zewnętrznych - opaska i pochylnia z kostki betonowej,
• montaż obudowy instalacyjnej,
• wykonanie robót instalacyjnych elektrycznych: montaż opraw oświetlenia zewnętrznego po termomodernizacji, dzwonka,
• osadzenie nadproża stalowego,
• roboty wykończeniowe wewnętrzne związane z wymianą stolarki tj. naprawa ościeży
• demontaż krat okiennych (dwa okna).
Budynek zlokalizowany jest na działce nr 1200/6 w obrębie ew. 0001 Ślesin gm. Ślesin. Nieruchomość stanowi własność Gminy Ślesin.
1.1. Opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określony został w dokumentacji projektowej, w przedmiarach robót oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
1.2. Wykonawca zobowiązany będzie do:
1) realizacji robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową, SWZ, obowiązującymi przepisami prawa, zasadami wiedzy technicznej;
2) ponoszenia odpowiedzialności za jakość wykonywanych robót oraz zastosowanych materiałów i urządzeń;
3) skierowania do realizacji zamówienia osób posiadających wymagane kwalifikacje, doświadczenie oraz uprawnienia wymagane przepisami prawa;
4) prowadzenia robót w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników Stadionu Miejskiego w Ślesinie oraz osób przebywających na terenie inwestycji;
5) zabezpieczenia terenu robót, właściwego oznakowania miejsca prowadzenia prac oraz utrzymania porządku w trakcie realizacji inwestycji;
6) stosowania materiałów fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, posiadających wymagane certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności i atesty;
7) wykonania robót w sposób zapewniający poprawę efektywności energetycznej budynku, w szczególności poprzez zastosowanie rozwiązań ograniczających straty ciepła oraz zabezpieczających obiekt przed wilgocią i degradacją;
8) realizacji robót z poszanowaniem zasad ochrony środowiska, w szczególności poprzez ograniczenie negatywnego wpływu prowadzonych prac na otoczenie, właściwe gospodarowanie odpadami oraz minimalizowanie uciążliwości związanych z realizacją inwestycji;
9) zabezpieczenia istniejących elementów zagospodarowania terenu oraz zieleni znajdującej się w obrębie prowadzonych robót przed uszkodzeniem;
10) realizacji robót w sposób ograniczający negatywny wpływ inwestycji na środowisko, zgodnie z zasadą „nie czyń poważnych szkód” (DNSH), w szczególności poprzez racjonalne gospodarowanie materiałami, ograniczanie ilości odpadów, właściwe gospodarowanie odpadami budowlanymi oraz minimalizowanie emisji hałasu i pyłu podczas realizacji robót.”;
11) zapewnienia dostępności obiektu i jego otoczenia dla osób ze szczególnymi potrzebami, w zakresie wynikającym z dokumentacji projektowej oraz obowiązujących przepisów;
12) wykonania wszelkich robót towarzyszących i odtworzeniowych niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia oraz osiągnięcia pełnego efektu użytkowego i estetycznego obiektu;
13) uporządkowania terenu po zakończeniu robót oraz przekazania Zamawiającemu dokumentacji odbiorowej, w tym wymaganych atestów, deklaracji zgodności i dokumentów gwarancyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261320-3 - Kładzenie rynien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348705,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528616,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348705,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAX-BUD Łukasz Józefacki sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 665 299 02 85
7.3.3) Ulica: ul. Bursztynowa 37
7.3.4) Miejscowość: Modła Królewska
7.3.5) Kod pocztowy: 62-571
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348705,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 125 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |