„Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji 39 szt. węzłów cieplnych na terenie miasta Polkowice, w podziale na trzy zadania.”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332958
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-09 11:57
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-943bac08-08f8-4d1a-b54b-77b5d4545ff1
Identyfikator
6920001219
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania systemów grzewczych

Wykonawcy

3 przyznane

DIAGRAM S.C. ŁUSZCZEK TADEUSZ ŁUSZCZEK DOROTAOpole, PL · lot 0
126 198 PLN
KRZYSZTOF ZIOBERLegnica, PL · lot 1
99 450 PLN
KRZYSZTOF ZIOBERLegnica, PL · lot 2
99 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332958 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej
modernizacji 39 szt. węzłów cieplnych na terenie miasta Polkowice,
w podziale na trzy zadania.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390558659

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pgm-polkowice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm-polkowice.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.pgm-polkowice.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej
modernizacji 39 szt. węzłów cieplnych na terenie miasta Polkowice,
w podziale na trzy zadania.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-943bac08-08f8-4d1a-b54b-77b5d4545ff1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Na realizację inwestycji Zamawiający zawarł umowę pożyczki inwestycyjnej, ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach : „Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast” („KPO”),

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223877

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy 13 /2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 383760 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji 13 szt. węzłów cieplnych na terenie miasta Polkowice :
1) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 7
2) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 35 ( 34)
3) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 38
4) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 42
5) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 18
6) Węzeł cieplny ul. Spółdzielcza 3
7) Węzeł cieplny ul. Kominka 1
8) Węzeł cieplny ul. Spółdzielcza 2
9) Węzeł cieplny ul. Krótka 1
10) Węzeł cieplny ul. Spółdzielcza 1
11) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 32
12) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 25
13) Węzeł cieplny ul. 11 Luty 20

4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

4.5.5.) Wartość części: 127920 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji 13 szt. węzłów cieplnych na terenie miasta Polkowice:
1) Węzeł cieplny ul. Hubala 16
2) Węzeł cieplny ul. Hubala 22
3) Węzeł cieplny ul. Hubala 24
4) Węzeł cieplny ul. Hubala 26
5) Węzeł cieplny ul. Hubala 44 ( 38)
6) Węzeł cieplny ul. Dąbrowskiego 30
7) Węzeł cieplny ul. Hubala 10
8) Węzeł cieplny ul. Hubala 28
9) Węzeł cieplny ul. Hubala 34
10) Węzeł cieplny ul. Dąbrowskiego 2
11) Węzeł cieplny ul. Dąbrowskiego 2A
12) Węzeł cieplny ul. Dąbrowskiego 1A
13) Węzeł cieplny ul. Lipowa 24

4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

4.5.5.) Wartość części: 127920 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3: Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji 13 szt. węzłów cieplnych na terenie miasta Polkowice:
1) Węzeł cieplny ul. Zachodnia 10
2) Węzeł cieplny ul. Targowa 1
3) Węzeł cieplny ul. Dąbrowskiego 1
4) Węzeł cieplny ul. Chopina 11
5) Węzeł cieplny ul. Głogowska 7
6) Węzeł cieplny ul. Kmicica 40
7) Węzeł cieplny ul. Kmicica 23
8) Węzeł cieplny ul. Kmicica 23 ( SP1 sala gimnastyczna)
9) Węzeł cieplny ul. Kmicica 38
10) Węzeł cieplny ul. Sztygarska 17
11) Węzeł cieplny ul. Sztygarska 15
12) Węzeł cieplny ul. Lipowa 11
13) Węzeł cieplny ul. Lipowa 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

4.5.5.) Wartość części: 127920 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126198 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126198 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126198 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DIAGRAM S.C. Łuszczek Tadeusz Łuszczek Dorota

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7541018044

7.3.3) Ulica: Róż 11

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-950

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Biuro Projektowo Inżynieryjne Adam Odrobiński

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126198 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99450 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127920 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99450 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH „PIS” KRZYSZTOF ZIOBER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6912088588

7.3.3) Ulica: ul. Sokolska 32,

7.3.4) Miejscowość: Legnica

7.3.5) Kod pocztowy: 59-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

RMS Projekt Remigiusz Przystaj ul. Miła 11 59-222 Kochlice

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99450 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99450 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127059 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99450 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH „PIS” KRZYSZTOF ZIOBER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6912088588

7.3.3) Ulica: Sokolska 32

7.3.4) Miejscowość: Legnica

7.3.5) Kod pocztowy: 59-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

RMS Projekt Remigiusz Przystaj ul. Miła 11 59-222 Kochlice

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99450 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi