Przebudowa drogi gminnej nr 290667W relacji Nowa Korzeniówka-Dobrzyków

MIASTO I GMINA GĄBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00333013
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 12:05
Lokalizacja
Gąbin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f47d5ed6-018a-4a82-9f56-92a1ab3e85c1
Identyfikator
7743211258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333013 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 290667W relacji Nowa Korzeniówka-Dobrzyków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Gąbin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f47d5ed6-018a-4a82-9f56-92a1ab3e85c1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 290667W relacji Nowa Korzeniówka-Dobrzyków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f47d5ed6-018a-4a82-9f56-92a1ab3e85c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00002331/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 290667W relacji Nowa Korzeniówka-Dobrzyków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287394

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 290667W relacji Nowa Korzeniówka-Dobrzyków w następującej technologii:
• Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa dróg w terenie równinnym
• Rowy wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,15 m³ w gruncie kat. III z transportem urobku na odległość 10 km po drogach o nawierzchni utwardzonej samochodami samowyładowczymi z utylizacją urobku
• Przepusty rurowe pod zjazdami – ławy fundamentowe żwirowe
• Przepusty rurowe pod zjazdami – rury PVC o średnicy 40 cm
• Przepusty rurowe pod zjazdami – ścianki czołowe dla rur o średnicy 40 cm
• Warstwy odsączające zagęszczane mechanicznie o gr. 10 cm
• Koryta gł. 30 cm wykonywane w gruntach kat. V–VI na poszerzeniach jezdni lub chodników z utylizacją urobku
• Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II–IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
• Podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem w ilości 25 kg/m², warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm
• Warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 15 cm – m2
• Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 15 cm – m2
• Skropienie asfaltem nawierzchni drogowych
• Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa wiążąca)
• Skropienie asfaltem nawierzchni drogowych
• Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o gr. 4cm po zagęszczeniu
• Pobocza z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm,
• Pionowe znaki drogowe – słupki z rur stalowych,
• Pionowe znaki drogowe – znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne
• Obsianie skarp w ziemi urodzajnej.
Szczegółowy zakres określają dokumentacje projektowe oraz kosztorysy ofertowe sporządzone na zasadach określonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik do niniejszej umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane