Wykonanie dokumentacji projektowej pn. „Realizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w pasie drogowym drogi krajowej nr 79 na odc. od km 66+470 do km 70+910
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333119
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333119/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 12:20
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c08ce2a6-1074-4ad7-b07b-3929825fb496
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333119 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej pn. „Realizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w pasie drogowym drogi krajowej nr 79 na odc.
od km 66+470 do km 70+910
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej pn. „Realizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w pasie drogowym drogi krajowej nr 79 na odc.od km 66+470 do km 70+910
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c08ce2a6-1074-4ad7-b07b-3929825fb496
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333119
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027614/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Wykonanie dokumentacji projektowej pn. " Realizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w pasie drogowym drogi krajowej nr 79 na odc. od km. 66+470 do km 70+910"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226798
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7226.VI.V.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz uzyskanie wszelkich pozwoleń, uzgodnień i decyzji niezbędnych do prawidłowej realizacji zadania pn. „ Realizacja infrastruktury pieszo-rowerowej w pasie drogowym drogi krajowej nr 79 od km 66+470 do km 70+910”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące etapy:
Etap III.1 obejmujący odcinek od km 68+350 do km 70+910
Etap III.2 obejmujący odcinek od km 66+470 do km 68+350
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 11 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia OPZ. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 10 do SWZ – Projekt umowy.
Zamawiający udostępni w wersjach edytowalnych istniejące w niniejszej sprawie opracowania z możliwością ich nieograniczonego wykorzystania.
Etap III.1 obejmujący odcinek od km 68+350 do km 70+910
Etap III.2 obejmujący odcinek od km 66+470 do km 68+350
obejmującej zakresem m.in.:
rozbudowę układu drogowego poprzez budowę ciągu pieszo-rowerowego w DK 79,
budowę przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych uwzględniających cieki wodne, tory PKP lub zarządzane przez ENEA,
budowę zjazdów,
budowę i przebudowę odwodnienia,
wykonanie oznakowania pionowego i poziomego drogi,
przebudowę i zabezpieczenie sieci uzbrojenia terenu,
budowę oświetlenia drogowego,
budowę kanału technologicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71510000-6 - Usługi badania terenu
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 850000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Usług Projektowych DROGPROJEKT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430020219
7.3.3) Ulica: Bursaki 19
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-150
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 850000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia – do 18 miesięcy od daty podpisania umowy przy czym:- Etap III.1 na odc. od km 68+350 do km 70+910 do dnia 15.10.2027r.,
- Etap III.2 na odc. od km 66+470 do km 68+350 do dnia 25.04.2027r.
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |