„Dostawa elementów umundurowania leśnika oraz odzieży BHP i środków ochrony osobistej dla pracowników Nadleśnictwa Płaska w Żylinach"

NADLEŚNICTWO PŁASKA W ŻYLINACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00333191
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333191/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-09 12:32
Lokalizacja
Sucha Rzeczka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ad67599-0260-4d8d-bc5a-01ab4d070d63
Identyfikator
8460003978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież branżowa

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR BREMERSKISuwałki, PL · lot 0
288 148,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333191 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa elementów umundurowania leśnika oraz odzieży BHP i środków ochrony osobistej dla pracowników Nadleśnictwa Płaska w Żylinach"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PŁASKA W ŻYLINACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790011262

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielona 2

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Rzeczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-326

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: plaska@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.8.) Numer faksu: plaska@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plaska@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_bialystok/nadl_plaska

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_plaska

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa elementów umundurowania leśnika oraz odzieży BHP i środków ochrony osobistej dla pracowników Nadleśnictwa Płaska w Żylinach"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ad67599-0260-4d8d-bc5a-01ab4d070d63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333191

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260853

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 218386,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa, do siedziby Nadleśnictwa Płaska w
Żylinach umundurowania leśnika, oraz środki ochrony indywidualnej pn.: „Dostawa elementów umundurowania leśnika odzieży BHP i środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego pracowników Nadleśnictwa Płaska w Żylinach w 2026 roku." Szczegółowy zakres ilościowy przedmiotu zamówienia oraz jego specyfikację zawiera załącznik nr 3 do SWZ, który składa się z:
a) załącznika nr. 3.1. – Opis Przedmiotu Zamówienia dostawy elementów umundurowania,
b) załącznika nr. 3.2. – Opis Przedmiotu Zamówienia odzieży BHP i środków ochrony indywidualnej.

3.2. Elementy umundurowania składające się na cały przedmiot zamówienia muszą być wykonane zgodne z przepisami i według wzorów określonych:
a) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia.
b) Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 6 sierpnia 2025 r. w sprawie wzorów
mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia,
c) Zarządzenie nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla pracowników Lasów Państwowych,
d) Zarządzenie nr 52 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 sierpnia 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia,
e) Zarządzenie nr 53 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 sierpnia 2025 r.
w sprawie dokumentacji techniczno-technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (załącznik nr 11 do SWZ). Wymagania techniczne stanowi dokumentacja techniczno-technologiczna stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszego Zarządzenia.
f) Zarządzenie nr 136 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 21 listopada 2024 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla pracowników Lasów Państwowych.
g) Zarządzenie nr 10 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 26 lutego 2026 r. w sprawie zmiany zarządzenia 53 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 czerwca 2025 r. w sprawie dokumentacji techniczno- technologicznej wybranych elementów mundurów leśnika według rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie wzorów mundurów leśnika i oznak dla osób uprawnionych do ich noszenia (Dz. U. z 2022 r. poz.2391) – stanowiących materiał wyjściowy do sporządzenia opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu na dostawy sortów mundurowych,
h) Zarządzenie nr 13 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 2 marca 2026 r. w sprawie zmiany załącznika nr 1 do zarządzenia nr 95 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 1 sierpnia 2024 r. w sprawie wzorca oraz zasad i norm użytkowania mundurów leśnika dla pracowników Lasów Państwowych.

Dokumenty a-h znajdują się w załączniku nr. 3 do SWZ.
Pozostałe informacje znajdują się w rozdziale 3 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 18110000-3 - Odzież branżowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288148,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289031,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288148,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leśny Rynek Piotr Bremerski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7711460171

7.3.3) Ulica: Gen. Mackiewicza 6

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288148,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-20
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy