Wymiana kotłów olejowych na gazowe w ramach zadania pn.: „Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Występie”.
Gmina Nakło nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333198
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 12:33
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef828d34-4a43-459f-8c33-86bcf1effdd0
- Identyfikator
- 5581768632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333198 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kotłów olejowych na gazowe w ramach zadania pn.:
„Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Występie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523867960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13130651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana kotłów olejowych na gazowe w ramach zadania pn.:„Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Występie”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef828d34-4a43-459f-8c33-86bcf1effdd0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035864/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Występie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257149
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 233383,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
- Demontaż i usunięcie z pomieszczenia kotłowni olejowej dwóch kotłów stalowych o mocy 150kW każdy wraz z demontażem instalacji c.o. (cały osprzęt i armatura),
- Demontaż instalacji c.o. w obrębie kotłowni olejowej (orurowanie, armatura, naczynie wzbiorcze, osprzęt, likwidacja zbiornika schładzającego,...). Roboty przygotowawcze (oczyszczenie ścian wewnętrznych wraz z przygotowaniem podłoża do malowania, montaż gresu technicznego na posadzce, szpachlowanie (tylko w miejscach gdzie występują ubytki w warstwie tynku) i malowanie sufitu i ścian w pomieszczeniu kotłowni olejowej (olejne+emulsja zmywalna),
- Demontaż i wyniesienie z pomieszczenia magazynu oleju zbiorników na olej opałowy – 3 szt. wraz z demontażem instalacji napełnienia i transportu oleju opałowego oraz przygotowanie technologicznego otworu do wyniesienia zbiorników na olej opałowy (demontaż drzwi wraz z ościeżnicą, montaż nadproża)
- Demontaż pojemnościowych podgrzewaczy wody w pomieszczeniach łazienek (3 szt.),
- Roboty budowlane w obrębie pomieszczenia kotłowni gazowej (dotychczas magazyn oleju)
•roboty przygotowawcze (oczyszczenie ścian wewnętrznych wraz z przygotowaniem podłoża do malowania, w miejscach zawilgocenia ściany zewnętrznej wykonać izolację metoda injekcji (ocena stanu faktycznego możliwa po demontażu zbiorników na olej),
• wykonanie instalacji kanalizacyjnej pod-posadzkowej,
• montaż drzwi EI60 o szerokości min. 90cm w miejscu otworu technologicznego,
• montaż gresu technicznego na posadzce,
• montaż płyt g/k na suficie, szpachlowanie płyt g/k i ścian w miejscach występowania ubytków w warstwie tynku,
• wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych (kotłownia + korytarz) w systemie suchej zabudowy (od wewnątrz).
• dwukrotne malowanie sufitu i ścian (olejne+emulsja zmywalna),
- Płukanie hydrodynamiczne istniejącej instalacji c.o.,
- Wykonanie zewnętrznej instalacji gazowej,
- Wykonanie instalacji gazowej wewnątrz budynku,
- Montaż kotłów gazowych, bufora z wężownicą c.w.u.,
- Wykonanie przebudowy instalacji c.o., c.w.u,
- Przebudowa rozdzielacza c.o. – wykonanie nowych przyłączy
- Wymiana pompy obiegowej na istniejącym rozdzielaczu c.o. (pompa szkoła Q=5m3/h przy h=8m)
- Wykonanie pozostałych niezbędnych instalacji (woda, kanalizacja, elektryczna, a.k.p. itd.)
- Wykonanie rozruchu i regulacji kotłowni,
- Zgłoszenie kotłów gazowych do UDT i uzyskanie potwierdzenia przyjęcia urządzenia do dozoru wraz z uzyskaniem decyzji zezwalającej na eksploatację z UDT.
- UTYLIZACJA URZĄDZEŃ Z DEMONTAŻU I OLEJU ZE ZBIORNIKÓW PO STRONIE WYKONAWCY (palniki z kotłów olejowych należy zdemontować i przekazać Zamawiającemu),
- Wykonanie odwodnienia liniowego przy wejściu,
- Przeprowadzenie szkolenia z obsługi systemu ogrzewania.
Szczegółowy zakres zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej (PZT, projekt techniczno-wykonawczy, SST oraz przedmiar)
Zamawiający zaleca, aby prace związane z demontażem zbiorników oleju oraz montażem kotłów zostały przeprowadzone w okresie letniej przerwy wakacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268878,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489843,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268878,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUH Termiko Zakład Instalacji co wod-kan i gaz Marcin Grochowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621559344
7.3.3) Ulica: Na skarpie 11
7.3.4) Miejscowość: Żnin
7.3.5) Kod pocztowy: 88-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268878,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |