Remont i aranżacja wnętrz i węzła hignieniczno- sanitarnego hali sportowej oraz klubu fitness w GOS w Suchym Lesie

Gminny Ośrodek Sportu w Suchym Lesie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00333216
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333216/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 12:37
Lokalizacja
Suchy Las, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad81ed2b-e159-4ed2-bdd4-c72ca331b9ed
Identyfikator
7772720086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachMeble

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333216 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i aranżacja wnętrz i węzła hignieniczno- sanitarnego hali sportowej oraz klubu fitness w GOS w Suchym Lesie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Sportu w Suchym Lesie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634498182

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 20

1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kuston@gos.suchylas.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gos.suchylas.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad81ed2b-e159-4ed2-bdd4-c72ca331b9ed

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i aranżacja wnętrz i węzła hignieniczno- sanitarnego hali sportowej oraz klubu fitness w GOS w Suchym Lesie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad81ed2b-e159-4ed2-bdd4-c72ca331b9ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333216

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00086610/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont i aranżacja wnętrz i węzła hignieniczno- sanitarnego hali sportowej oraz klubu fitness w GOS w Suchym Lesie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273860

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont wraz z aranżacją wnętrz węzła higieniczno – sanitarnego Hali Sportowej GOS w Suchym Lesie.
Przedmiot zamówienia i zakres robót zawarto w SWZ wraz z załącznikami, w tym opisie przedmiotu zamówienia (zbiorczo-załącznik nr 3 do SWZ) i umowie (załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

39100000-3 - Meble

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Pomimo skierowanych do Wykonawcy wezwań do dokumentów mających potwierdzić spełnianie warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca nie odpowiedział na żadne ze skierowanych do niego pism.
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane