Termomodernizacja i remont budynku w Kołaczkowie
Gmina Opinogóra Górna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333259
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 12:44
- Lokalizacja
- Opinogóra Górna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71470e20-0ff7-40fc-9cb9-baea9e601797
- Identyfikator
- 5661868809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333259 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i remont budynku w Kołaczkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Z. Krasińskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Opinogóra Górna
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-406
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugopinogora@bip.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugopinogora.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71470e20-0ff7-40fc-9cb9-baea9e6017971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i remont budynku w Kołaczkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71470e20-0ff7-40fc-9cb9-baea9e601797
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007316/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja i remont budynku w Kołaczkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251402
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚ.Z.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest termomodernizacja i remont budynku w Kołaczkowie w ramach zadania inwestycyjnego „Wzmocnienie systemów społecznych i ochrony środowiska na terenie gminy Opinogóra Górna”.
Zakres robót obejmuje:
1) Termomodernizację budynku – roboty zewnętrzne:
a) demontaż/zbicie gzymsu z cegieł pod obróbką blacharską podrynnową,
b) demontaż/zbicie zewnętrznych podokienników betonowych w oknach budynku,
c) demontaż i ponowny montaż anten na ścianach budynku,
d) rozbiórka istniejących schodów, utwardzeń i elementów murowych przy budynku wraz z utylizacją materiałów z rozbiórki,
e) docieplenie ścian fundamentowych budynku styropianem grubości 15cm z odkopaniem, oczyszczeniem i wykonaniem 2x izolacji przeciwwilgociowych ścian fundamentowych,
f) docieplenie ścian zewnętrznych budynku styropianem grubości 18cm,
g) docieplenie kolumn zewnętrznych (boki i tył) przy wejściu do budynku styropianem grubości 10cm,
h) wymiana drzwi wejściowych do budynku na drzwi aluminiowe,
i) wymiana stolarki okiennej w ścianach zewnętrznych,
j) wykonanie tynku silikatowego na ścianach zewnętrznych na przygotowanych powierzchniach wykończonych siatką i klejem,
k) wykonanie tynku żywicznego na cokołach ścian fundamentowych na wykonanych powierzchniach folią kubełkową,
l) demontaż i wykonanie nowych parapetów zewnętrznych (z blachy powlekanej) i wewnętrznych (z konglomeratu),
m) wykonanie opaski wokół budynku z betonowej kostki brukowej,
n) wykonanie nowych schodów i pochylni o nawierzchni z betonowej kostki brukowej z balustradami stalowymi malowanymi,
o) wydłużenie przejść wentylacyjnych przez ściany zewnętrzne,
p) wykonanie daszków nad wejściami w ścianach bocznych,
q) wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego na ścianach budynku;
2) remont pomieszczeń wewnątrz budynku:
a) skucie istniejących warstw posadzek i tynków,
b) wykonanie warstw podłogowych posadzek,
c) wykonanie nowych ścianek działowych wraz z montażem nadproży drzwiowych prefabrykowanych i zamurowań,
d) wykonanie nowych instalacji urządzeń: elektrycznych, wod-kan, co, wentylacyjnych z naprawą przejść instalacyjnych przez ściany
e) wykonanie tynków na ścianach,
f) wykonanie sufitów podwieszanych,
g) wykonanie okładzin ściennych,
h) malowanie ścian,
i) montaż drzwi,
j) montaż wyposażenia: kuchenka, zlewozmywak z szafką (syfon + bateria), brodzik z kabiną (syfon + bateria), ubikacja, umywalka (syfon + bateria),
k) montaż osprzętu elektrycznego (w tym oświetlenia),
l) wymiana opraw oświetleniowych,
m) wykonanie przejść wentylacyjnych przez strop i dach,
n) wykonanie docieplenia powierzchni podłogi strychu wełną mineralną skalną,
o) wykonanie rusztu drewnianego wraz z wykonaniem podłogi nad dociepleniem wełną z płyty OSB;
3) montaż pompy ciepła.
Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do swz:
Załącznik Nr 8a, 8b, 8c, 8d Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 9a, 9b, 9c Projekty budowlane
Załącznik Nr 10a, 10b, 10c Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45223320-5 - Roboty budowlane w zakresie obiektów typu parkuj i jedź
45321000-3 - Izolacja cieplna
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 760906,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1216947,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 760906,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo - Budowlany „Budren”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 388191500
7.3.3) Ulica: Gostkowska
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 760906,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |