Modernizacja Domu Dziennego Pobytu nr 2 "Magnolia" w Kędzierzynie-Koźlu w formule zaprojektuj i wykonaj w ramach realizacji projektu: wspieranie usług społecznych
Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333389
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333389/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:04
- Lokalizacja
- Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d82d2fde-fb79-40b3-bcb2-16411d03fef1
- Identyfikator
- 7492055601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333389 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Domu Dziennego Pobytu nr 2 "Magnolia" w Kędzierzynie-Koźlu w formule zaprojektuj i wykonaj w ramach realizacji projektu: wspieranie usług społecznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piramowicza 32
1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kedzierzynkozle.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kedzierzynkozle.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f15dda4c01df-4c59-b90f-a767d98264431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Domu Dziennego Pobytu nr 2 "Magnolia" w Kędzierzynie-Koźlu w formule zaprojektuj i wykonaj w ramach realizacji projektu: wspieranie usług społecznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d82d2fde-fb79-40b3-bcb2-16411d03fef1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333389
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024871/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Wspieranie usług społecznych poprzez modernizację Domu Dziennego Pobytu nr 2 "Magnolia" w Kędzierzynie-Koźlu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wspieranie usług społecznych poprzez modernizację Domu Dziennego Pobytu nr 2 „Magnolia” w Kędzierzynie-Koźlu”. Nr umowy: FEOP.09.02-IZ.00-0009/25.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239799
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.26.2026.RM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5825373,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja zamówienia publicznego pn. „Modernizacja Domu Dziennego Pobytu nr 2 "Magnolia" w Kędzierzynie-Koźlu w formule zaprojektuj i wykonaj w ramach realizacji projektu: wspieranie usług społecznych” w oparciu o Program Funkcjonalno – Użytkowy wykonany przez PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ „PROJEKT STUDIO 2000” BEATA DOMIŃCZYK – ŁYŚNIEWSKA, 45-052 OPOLE UL. OLESKA 10/7.
B. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1.1 na etapie wykonania dokumentacji projektowej:
1) wykonanie opracowań przedprojektowych (opracowania geodezyjne, inwentaryzacja zieleni);
2) opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej i jej pozytywne uzgodnienie z użytkownikiem obiektu
3) opracowanie kompletnego projektu zagospodarowania terenu oraz projektu budowlanego, przebudowy DDP nr 2 w Kędzierzynie- Koźlu ul. Piramowicza 27;
4) opracowanie kompletnej pełnobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy DDP nr 2 w Kędzierzynie- Koźlu ul. Piramowicza 27 zawierającej dla każdej branży projekt techniczny, projekt wykonawczy, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiary;
5) uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę dla planowanej inwestycji;
6) przygotowanie harmonogramu rzeczowo-finansowego na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej w oparciu, o który rozliczane będą roboty budowlane.
1.2 na etapie realizacji robót:
1) wykonanie pełnobranżowych robot budowlanych związanych z przebudową DDP nr 2 w Kędzierzynie- Koźlu ul. Piramowicza 27;
2) dostawę i montaż wyposażenia sanitarnego i zaplecza kuchennego obiektu;
3) wykonanie i montaż tablic informacyjnych o dofinansowaniu projektu
4) przygotowania dokumentów i uzyskania świadectwa charakterystyki energetycznej dla wykonanego obiektu;
5) wykonania audytu energetycznego potwierdzającego poprawę energooszczędności budynku po wykonanej przebudowie;
6) wykonania i dostarczenia Zamawiającemu wykazu wyposażenia oraz środków trwałych z podaniem ich wartości, ilości, numerów fabrycznych, parametrów technicznych, lokalizacji oraz producenta. Zestawienie środków trwałych i wyposażenie powinno zostać zaakceptowane przez Zamawiającego;
7) uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie wykonanego obiektu.
B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają w szczególności: niniejsza SWZ, projektowane postanowienia umowy (PPU), udostępniony Program funkcjonalno-użytkowy zamieszczone wraz z załącznikami w wersji elektronicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną częścią SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5890000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5890000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5890000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Inżynierska Alog Gerard Gola Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 541869029
7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5890000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 694 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |