„Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Sieczka”
Gmina Aleksandrów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333490
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:21
- Lokalizacja
- Aleksandrów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85356351-e32d-4df7-b5d7-a6dcd0c2cfb8
- Identyfikator
- 7681371786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333490 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Sieczka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648072
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksandrów 39B
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-337
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 44 765 00 27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina-aleksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85356351-e32d-4df7-b5d7-a6dcd0c2cfb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Sieczka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85356351-e32d-4df7-b5d7-a6dcd0c2cfb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024984/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Sieczka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie realizowane w ramach niniejszego zamówienia jest współfinasowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216028
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 943089,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Sieczka”. Zakres zmówienia obejmuje w szczególności: wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową oraz bieżącym utrzymaniem istniejącego zbiornika wodnego o powierzchni zabudowy zbiornika 4.840,00 m² (wymiary: 113,85m x 65,73m, głębokość 3,00m) na cele gromadzenia wód opadowych i podsiąkowych oraz małej retencji wodnej zlokalizowanego na działce o Nr ewidencyjnym 877, obręb geodezyjny Sieczka na terenie Gminy Aleksandrów - w tym: przebudowa przyległego rowu, wycinka drzew i zakrzaczeń (tam gdzie jest to konieczne) wraz z usunięciem karpin, demontaż płyt żelbetowych, konserwacja i remont dna oraz skarp. Ponadto: wymiana mnicha i przelewu awaryjnego oraz montaż ogrodzenia, wykonanie wszelkich robót towarzyszących i odtworzeniowych oraz czynności niezbędnych do prawidłowego ukończenia inwestycji i przekazania jej do użytkowania wraz z tyczeniem i inwentaryzacją powykonawczą wykonanych robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres robót) określa: Dokumentacja techniczna składająca się z: projektu budowlanego, przedmiaru robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej także zamiennie w dokumentach zamówienia jako: Projekt budowlany), która stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ oraz warunki określone w wzorze (projekcie) umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45247270-3 - Budowa zbiorników
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
45000000-7 - Roboty budowlane
45112330-7 - Rekultywacja terenu
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1160000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1352742,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1160000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-AN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681967484
7.3.3) Ulica: Piekarska
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1160000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |