Poprawa dostępności transportowej zachodniej części Mazowsza na obszarze otoczenia CPK
Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333599
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:41
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc7b0b3e-a889-4535-bc97-c3fbbee36d9b
- Identyfikator
- 8381610603
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
Wykonawcy
3 przyznane
MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
628 489,32 PLNMARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 1
509 071,05 PLNMARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 2
456 725,7 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333599 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności transportowej zachodniej części Mazowsza na obszarze otoczenia CPK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152172
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaktorowska 53
1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd-zyrardow@pzd-zyrardow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-zyrardow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc7b0b3e-a889-4535-bc97-c3fbbee36d9b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności transportowej zachodniej części Mazowsza na obszarze otoczenia CPK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc7b0b3e-a889-4535-bc97-c3fbbee36d9b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00210051/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Poprawa dostępności transportowej zachodniej części Mazowsza na obszarze CPK
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225034
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZPiI.26.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Przebudowa drogi powiatowej nr 4701W na odcinku od m. Stary Drzewicz do m. Nowy Drzewicz.Przebudowa przewiduje prowadzenie prac na drodze powiatowej nr 4701W na odcinku o dł. 990,00 mb polegających na poszerzeniu jezdni.
Zakres robót obejmuje odcinek zlokalizowany na działkach:
• dz. nr ewid 64 (identyfikator działki 143805_5.0035.64) obręb Stary Drzewicz,
• dz. nr ewid 318 (identyfikator działki 143805_5.0021.318) obręb Nowy Drzewicz
• dz. nr ewid 217/2 (identyfikator działki 143805_5.0021.217/2) obręb Nowy Drzewicz
• oraz na działce nr ewid 70 (143805_5.0021.70) obręb Nowy Drzewicz, gmina Wiskitki.
Początek inwestycji planuje się na wysokości wjazdu do działki nr ewid 63 (posesja nr 11 Stary Drzewicz) a jej koniec na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 4135W w m. Nowy Oryszew – odcinek 990m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 628489,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Przebudowa drogi powiatowej nr 4135W w m. Nowy Drzewicz.Przebudowa przewiduje prowadzenie prac na drodze powiatowej nr 4135W na odcinku o dł. 990,00 mb.
Zakres robót obejmuje odcinek zlokalizowany na działce nr ewid 70 (143805_5.0021.70) obręb Nowy Drzewicz, gmina Wiskitki.
Początek inwestycji planuje się na wysokości działki nr ewid 55 (identyfikator działki-143805_5.0021.55) od miejsca wystąpienia szwa poprzecznego, łączącego niedawno układaną nawierzchnię a istniejącą nawierzchnią przeznaczoną do przebudowy. Koniec zakresu planuje się na wysokości działki nr ewid 83 (identyfikator działki - 143805_5.0021.83) – odcinek o długości 990 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 509071,05 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Przebudowa drogi powiatowej nr 4702W w m. Wiskitki.Przebudowa przewiduje prowadzenie prac na drodze powiatowej nr 4702W na odcinku o dł. 990,00 mb polegających na poszerzeniu jezdni.
Zakres robót obejmuje odcinek zlokalizowany na działce:
• dz. nr ewid 769/2 (143805_4.0001.769/2) obręb Wiskitki, gmina Wiskitki.
Początek inwestycji planuje się przy zjeździe do działki nr ewid 463 (identyfikator działki - 143805_4.0001.463), a jej koniec planuje się na wysokości działki nr ewid 784 (identyfikator działki - 143805_4.0001.784) – odcinek o długości 990 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 456725,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 628489,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799849,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 628489,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drog -BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: Gawłowska 179a
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 628489,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 509071,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 593462,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 509071,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drog-Bet Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: Gawłowska 179a
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 509071,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-15Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 456725,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587740,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 456725,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drog-Bet Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: Gawłowska 179a
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 456725,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-15| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |