Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock, w roku szkolnym 2026/2027
ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W SEROCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333608
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:42
- Lokalizacja
- Serock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4399754-db4e-4b6a-b7cf-aa24651e44a6
- Identyfikator
- 5361574831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333608 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock, w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W SEROCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011840059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 15
1.5.2.) Miejscowość: Serock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zosip@serock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oswiata.serock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4399754-db4e-4b6a-b7cf-aa24651e44a61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock, w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4399754-db4e-4b6a-b7cf-aa24651e44a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040430/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Serock do szkół w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309061
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOSiP.260.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 469510,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowożenie od 6 do 9 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo z terenu Miasta i Gminy Serock z miejscowości: Gąsiorowo, Łacha, Serock, Borowa Góra do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, ul. Jagiellońska 69. Dowożenie połączone z dowiezieniem na zajęcia lekcyjne 1 ucznia na godzinę 8.00 do Szkoły Podstawowej w Serocku, ul. Pułtuska 68, z miejscowości: Serock ul. Wyzwolenia 63, i odwiezienie go po skończonych zajęciach lekcyjnych do miejsca zamieszkania - kurs ok. 6 km. Opis części zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 147430,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowożenie od 15 do 19 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo z terenu Miasta i Gminy Serock z miejscowości: Jachranka, Dosin, Borowa Góra, Stasi Las, Jadwisin, Wola Smolana, Serock do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. por. Roberta Petersa i por. Josepha Vigny w Nasielsku przy ul. Ogrodowej 9 i Niepublicznego Przedszkola „Pod Fiołkami” w Nasielsku przy ul. Kościelnej 21. Opis części zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 178838,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowożenie od 10 do 13 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo do do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pułtusku, przy ul. Al. Tysiąclecia 12, oraz od 1 do 3 uczniów do Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Wyszkowie, ul. Zakolejowa 15a z miejscowości:a) Borowa Góra – dowóz tylko w poniedziałek lub inny dzień tygodnia do Internatu SOSW w Pułtusku i przywóz w piątek lub inny dzień tygodnia do miejsca zamieszkania.
b) Izbica, Karolino, Szadki, Święcienica, Wola Smolana, Serock do SOSW w Pułtusku - codziennie dowóz/ przywóz, oraz
c) Serock- codziennie dowóz i przywóz do OSW w Wyszkowie.
Opis części zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 143242,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym dla Części I zamówienia została złożona jedynie jedna oferta przez wykonawcę TRANS-TOM Tomasz Zieliński, ul. Dworcowa 4, 05-126 Nieporęt [NIP 5361695032] z ceną ofertową 160.760,16 zł brutto. Zamawiający dokonał oceny złożonej oferty. Złożona oferta nie podlega odrzuceniu. Cena przedmiotowej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 159.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym dla Części II zamówienia została złożona jedynie jedna oferta przez wykonawcę TRANS-TOM Tomasz Zieliński, ul. Dworcowa 4, 05-126 Nieporęt [NIP 5361695032] z ceną ofertową 215.360,64 zł brutto. Zamawiający dokonał oceny złożonej oferty. Złożona oferta nie podlega odrzuceniu. Cena przedmiotowej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 193.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym dla Części III zamówienia została złożona jedynie jedna oferta przez wykonawcę TRANS-TOM Tomasz Zieliński, ul. Dworcowa 4, 05-126 Nieporęt [NIP 5361695032] z ceną ofertową 177.724,80 zł brutto. Zamawiający dokonał oceny złożonej oferty. Złożona oferta nie podlega odrzuceniu. Cena przedmiotowej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 154.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |