"Modernizacja (ulepszenie) dróg powiatowych - przebudowa drogi powiatowej nr 4701W w m. Stary Drzewicz

Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00333618
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 13:46
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42e78eb7-1f01-4a8a-a966-51fb2f6ada0e
Identyfikator
8381610603
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GŁUCHOWSKISochaczew, PL · lot 0
713 103,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333618 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja (ulepszenie) dróg powiatowych - przebudowa drogi powiatowej nr 4701W w m. Stary Drzewicz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Żyrardowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaktorowska 53

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd-zyrardow@pzd-zyrardow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-zyrardow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42e78eb7-1f01-4a8a-a966-51fb2f6ada0e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Modernizacja (ulepszenie) dróg powiatowych - przebudowa drogi powiatowej nr 4701W w m. Stary Drzewicz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42e78eb7-1f01-4a8a-a966-51fb2f6ada0e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00210051/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 „Modernizacja (ulepszenie) dróg powiatowych” – przebudowa drogi powiatowej nr 4701W w m. Stary Drzewicz.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZPiI.26.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja przewiduje prowadzenie prac na drodze powiatowej nr 4701W na odcinku o długości 1079 mb wraz z remontem skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną (działka nr ewid. 273) o długości 20,50m.
Zakres robót obejmuje odcinek zlokalizowany na działkach:
• dz. nr ewid. 273 ( identyfikator działki 143805_5.0035.273) obręb Stary Drzewicz,
• oraz dz. nr ewid. 64 (identyfikator działki 143805_5.0035.64) obręb Stary Drzewicz.

Początek inwestycji planuje się od obiektu mostowego położonego nad rzeką Pisią Gągoliną i obejmuje remont skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną (działka nr ewid. 273) o długości 20,50m oraz przebudowę drogi powiatowej na odcinku 1079m – do wysokości wjazdu do działki nr ewid 63 (posesja nr 11 Stary Drzewicz).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 713103,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1137750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 713103,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drog-Bet Marcin Głuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609

7.3.3) Ulica: Gawłowska 179a

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 713103,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-15
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane