Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez przebudowę placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Jedlicze na dz. nr ewid. 2516/2
Gmina Jedlicze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333669
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:51
- Lokalizacja
- Jedlicze, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07798042-5b51-49c2-aaa4-35eabbcf9852
- Identyfikator
- 6842363189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333669 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez przebudowę placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Jedlicze na dz. nr ewid. 2516/2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6
1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 847 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07798042-5b51-49c2-aaa4-35eabbcf98521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez przebudowę placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Jedlicze na dz. nr ewid. 2516/22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07798042-5b51-49c2-aaa4-35eabbcf9852
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014904/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej poprzez przebudowę placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Jedlicze na dz. nr ewid. 2516/2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt dofinansowany z programu Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027) i interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR w ramach PS WPR2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259984
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.12.2026.MŻM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Jedlicze na dz. nr ewid. 2516/2.
2 Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) Remont huśtawki „bocianie gniazdo” we wschodniej części działki;
2) Dostawę i montaż tablicy informacyjnej;
3) Częściowe rozebranie nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej w zachodniej części działki i usytuowanie w tym miejscu parkowego stołu do tenisa stołowego na nawierzchni z betonowej kostki brukowej o powierzchni 42,0 m2 (część kostki brukowej z odzysku);
4) Wykonanie nawierzchni poliuretanowej dla urządzeń placu zabaw w północnej części działki przy zakolu chodnika o powierzchni 137,50 m2 i usytuowanie 5 urządzeń placu zabaw;
5) Wykonanie panelowego ogrodzenia wysokości 1,80 m istniejącej studni (długość 8,0 m z jedną furtką szerokości 1,0 m);
6) Montaż na nawierzchni poliuretanowej urządzeń placu zabaw – ławki parkowe z koszami na śmieci, stół piknikowy oraz stolik szachowy z 4 krzesłami;
7) Montaż na terenie zielonym pozostałych urządzeń placu zabaw – ławki parkowe z koszami na śmieci, stół piknikowy oraz stolik szachowy z 4 krzesłami;
8) Wykonanie oświetlenia terenu – 3 kpl. lamp LED zamocowanych na aluminiowych słupach wysokości 5,0 m
9) Wykonanie obsługi geodezyjnej inwestycji w tym wytyczenie oraz inwentaryzacja powykonawcza.
3 Realizacja inwestycji powinna odbywać się w oparciu o:
1) projekt budowlany,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) obowiązujące przepisy prawa budowlanego oraz normy techniczne.
4) Przedmiary robót
4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, przedmiarach robót - załącznik nr 5, nr 6, nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241203,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 349517,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241203,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Simba Group Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 061646358
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241203,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |