Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego
6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333701
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:57
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb6c7e9f-0282-456b-ad45-0b34f2ccdb2d
- Identyfikator
- 7162270294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333701 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431023467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 2
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 551 85 10
1.5.8.) Numer faksu: 81 551 85 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitaldeblin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaldeblin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitaldeblin.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb6c7e9f-0282-456b-ad45-0b34f2ccdb2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043693/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274864
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/LOG/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 180000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Wszystkie elementy przedmiotu zamówienia muszą być ze sobą kompatybilne oraz stanowić integralną i nierozłączną dostawę, która nie może zostać podzielona na części.
3. Zakres czynności i zadań Wykonawcy w ramach wykonania przedmiotu niniejszej umowy:
a) Dostawa przedmiotu umowy do siedziby Zamawiającego w Dęblinie, ul. Szpitalna 2;
b) Zamontowanie, uruchomienie przedmiotu umowy zgodnie z ofertą;
c) Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. Doprowadzenie do stanu wiedzy personelu, który pozwoli na bezpieczne użytkowanie sprzętu. Szkolenie ma być zakończone wystawieniem certyfikatów potwierdzających uzyskanie niezbędnych umiejętności w danym zakresie;
d) Przekazanie Zamawiającemu wraz z dostawą, sporządzonej w języku polskim instrukcji obsługi dotyczącej urządzeń stanowiących przedmiot umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38730000-1 - Parkometry
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |