Remont sal lekcyjnych i korytarzy w budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce wraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły
Gmina Pęcław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333717
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 13:59
- Lokalizacja
- Białołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26a86115-21bc-4f51-8b75-79e512061ba0
- Identyfikator
- 6931942641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333717 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sal lekcyjnych i korytarzy w budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce wraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pęcław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pęcław 28
1.5.2.) Miejscowość: Białołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-221
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768317126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@peclaw.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://peclaw.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/peclaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sal lekcyjnych i korytarzy w budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce wraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26a86115-21bc-4f51-8b75-79e512061ba0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00123358/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sal lekcyjnych i korytarzy w budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce wraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227491
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie sal lekcyjnych
i korytarzy w budynku Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce gm. Pęcław, a także zagospodarowaniu terenu wokół obiektu. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
• remont sal lekcyjnych oraz sali gimnastycznej (naprawa i malowanie ścian i sufitów, wymiana lub renowacja posadzek, modernizacja oświetlenia),
• remont korytarzy (naprawa i malowanie ścian, wymiana lub naprawa posadzek, poprawa estetyki i funkcjonalności ciągów komunikacyjnych),
• remont węzłów sanitarnych (wymiana okładzin ściennych i podłogowych, armatury sanitarnej, modernizacja instalacji wod.-kan. oraz wyposażenia)
• wykonanie robót towarzyszących, w tym zabezpieczenie miejsca prac oraz wywóz i utylizację odpadów,
• zagospodarowanie terenu wokół szkoły, obejmujące uporządkowanie terenu, wymianie starych elementów palcu zabaw, likwidację boiska asfaltowego oraz wymianę ogrodzenia.
Szczegółowy zakres robót określają przedmiar robót stanowiący załącznik do dokumentacji postępowania.
Roboty realizowane będą na terenie działek nr 80; 78/1; 79/2 w obr. Białołęka, stanowiących własność gminy Pęcław. Roboty będą prowadzone na terenie szkoły oraz jej otoczenia w związku z czym Wykonawca zobowiązany jest do odpowiedniego zabezpieczenia miejsca robót oraz ograniczenia uciążliwości dla użytkowników obiektu.
Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami, zasadami wiedzy technicznej.
Wykonawca zobowiązany jest do stosowania materiałów dopuszczonych do obrotu i stosowania
w budownictwie.
Wykonawca zapewni kierownictwo robót w wymaganych branżach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1597953,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1666672,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1597953,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAROTO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6932192863
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1597953,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |