Budowa drogi Gadowskie Holendry - Złotkowy
GMINA I MIASTO TULISZKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333729
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 14:00
- Lokalizacja
- Tuliszków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8093b7a2-f470-45ba-a3b1-292a9c639356
- Identyfikator
- 6681929905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333729 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi Gadowskie Holendry - Złotkowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO TULISZKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019527
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Powstańców Styczniowych 1863r. 1
1.5.2.) Miejscowość: Tuliszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-740
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 279 31 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tuliszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuliszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tuliszkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi Gadowskie Holendry - Złotkowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8093b7a2-f470-45ba-a3b1-292a9c639356
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033329/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa drogi Gadowskie Holendry- Złotkowy - Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305210
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 967743,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Budowa drogi Gadowskie Holendry-Złotkowy w ramach zadania „Budowa drogi Gadowskie Holendry-Złotkowy wraz
z przebudową odcinka drogi gminnej w miejscowości Złotkowy, przebudową infrastruktury technicznej w zakresie usunięcia kolizji z istniejącym wodociągiem, przebudową zbieracza drenarskiego oraz odtworzenia rowów przydrożnych”
2. UWAGA: Załączona do postepowania dokumentacja projektowa obejmuje wykonanie całej inwestycji, natomiast przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
Budowa drogi Gadowskie Holendry - Złotkowy wraz z przebudową odcinka drogi gminnej
w miejscowości Złotkowy, - odcinek 0+000 – 0+400, przebudową zbieracza drenarskiego odtworzenie rowów przydrożnych, z dowiązaniem do istniejącej jezdni drogi powiatowej
nr 3253P, gmina Tuliszków, woj. Wielkopolskie
1) Podstawowe charakterystyczne parametry techniczne projektowanej drogi:
a) Proj. klasa drogi: „D” dojazdowa;
b) Szerokość / długość jezdni drogi : 5 / 400 m
c) Przekrój: drogowy
d) Przekrój jezdni 1x2
e) Nawierzchnia ścieralna: jezdnia z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70, KR1
f) Pobocza gruntowe, ulepszone destruktem asfaltowym grubości 10 cm, szerokości 100 cm
2) Ogólny zakres robót, technologia robót:
a) Jezdnia
warstwa mrozoochronna gr. 25 cm po zagęszczeniu z kruszywa o CBR>20 oraz miejscowa wymiana wg profilu podłużnego
podbudowa zasadnicza z kruszywa C90/3 o uziarnieniu 0/31.5 o gr. 20 cm po zagęszczeniu,
skropienie międzywarstwowe z emulsji asfaltowej C60 B 10 ZM/R,
warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16 W 50/70 o grubości 5 cm po zagęszczeniu,
skropienie międzywarstwowe z emulasji asfaltowej C 60 B3 ZM,
warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 o grubości 4 cm po zagęszczeniu.
b) Zjazdy:
Zaprojektowano zjazdy o następującej konstrukcji:
warstwa mrozoochronna o gr. 20 cm po zagęszczeniu z kruszywa CBR>20,
podbudowa zasadnicza z kruszywa C90/3 o uziarnieniu 0/31.5 o gr. 20 cm,
skropienie międzywarstwowe z emulsji asfaltowej C60 B 10 ZM/R,
w-wa ścieralna z destruktu asfaltowego z jednokrotnym skropieniem asfaltem drogowym.
Pod konstrukcją nawierzchni zjazdów przepusty wg części rysunkowej.
3) Odwodnienie:
Zaprojektowano rowy przydrożne, o przekroju trapezowym, które należy obsiać trawą
z uprzednim plantowaniem i humusowaniem.
Istniejące rowy należy odmulić i wyplantować.
4) W km 0+231,55 zaprojektowano przebudowę zbieracza drenarskiego na odcinku 12 m.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres zawierają:
a) Dokumentacja projektowa,
b) Przedmiar robót, (przedmiar ma charakter pomocniczy)
c) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
stanowiące załączniki nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do 9 lipca 2026r. do godz. 9:30 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |