Jedno miejsce, wiele możliwości - modernizacja i doposażenie Sali wiejskiej w Lasocicach

Gmina Święciechowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00333787
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333787/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 14:08
Lokalizacja
Święciechowa, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ee15f12-cf0b-4924-8ed4-287117b09605
Identyfikator
6972235722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty rozbiórkoweInstalacje mechaniczneMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333787 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Jedno miejsce, wiele możliwości - modernizacja i doposażenie Sali wiejskiej w Lasocicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułańska

1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: (65) 5333510

1.5.8.) Numer faksu: (65)5299548

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swieciechowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ee15f12-cf0b-4924-8ed4-287117b09605

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Jedno miejsce, wiele możliwości - modernizacja i doposażenie Sali wiejskiej w Lasocicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ee15f12-cf0b-4924-8ed4-287117b09605

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333787

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039171/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 "Jedno miejsce, wiele możliwości" - modernizacja i doposażenie Sali wiejskiej w Lasocicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301509

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P.271.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Jedno miejsce, wiele możliwości - modernizacja i doposażenie Sali wiejskiej w Lasocicach”. 2. Zakres robót do wykonania dotyczy:
a) dostosowania istniejącego poziomu posadzki w kotłowni do poziomu 0,00,
b) rozbiórkę komina,
c) demontaż istniejącej instalacji ogrzewczej w pomieszczeniu kotłowni wraz z urządzeniami tj: rurociągi, kocioł na paliwo stałe z automatyką, odcinek przewodu dymowego (odcinek kocioł – komin), naczynie otwarte itp.,
d) montaż pompy ciepła o mocy 18 kW z grzałką elektryczną o mocy 9 kW, zbiornika buforowego akumulacyjnego o poj. 250 l, zestawu wymiennikowo – pompowego (wymiennik płytowy o mocy 35 kW z dwoma pompami obiegowymi wraz z zaprojektowaną armaturą,
e) montaż paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy szczytowej 12,04 kWp (maksymalnej mocy czynnej 11,0 kW) wraz z konstrukcją oraz magazynu energii o poj. 15 kWh,
f) wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych istniejącej instalacji wod. -kan. i ogrzewczej w celu dostosowania jej do warunków zaprojektowanych,
g) wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych istniejącej instalacji elektrycznej w celu dostosowania jej do warunków zaprojektowanych,
h) wszelkie inne koszty związane z realizacją zamówienia,
i) przygotowanie wniosku i przedstawienie rzeczoznawcy PPOŻ projektu technicznego instalacji fotowoltaicznej do uzgodnienia,
j) zawiadomienie Państwowej Straży Pożarnej o zakończeniu budowy instalacji fotowoltaicznej,
k) po wybudowaniu instalacji fotowoltaicznej przyłączenie jej do sieci dystrybucyjnej Operatora.
Zamawiający wymaga przygotowania dokumentów pozwalających na podpisanie umowy kompleksowej. Obecnie Zamawiający dla tego punktu posiada umowę na dystrybucję energii elektrycznej oraz na dostawę energii elektrycznej.
Uwagi:
1. Zamawiający informuje, że posadzkę w kotłowni należy wykonać zgodnie z załącznikiem o nazwie „Załącznik nr 10 do SWZ – 3. Kotłownia posadzka – przekrój”.
2. Zamawiający informuje, że panele fotowoltaiczne na dachu należy zamontować z zastosowaniem systemu bezbalastowego. Oznacza to, że panele muszą zostać zakotwione bezpośrednio do płyt stropodachu. Dodatkowo podkonstrukcja wsporcza oraz cała instalacja powinny mieć zamknięte przestrzenie pod panelami.
Zamawiający wymaga powołania przez Wykonawcę Kierownika Budowy – branży ogólnobudowlanej specjalności konstrukcyjno – budowlanej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót „STWOiR” (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przepis art. 255 pkt 1) ustawy Pzp stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Do terminu składania ofert, tj. do dnia 7 lipca 2026 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym, zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania, o której mowa w cytowanym wyżej art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane