Opracowanie dokumentacji projektowych dla realizacji zadań przy drogach gminnych w msc. Strawczynek, Chełmce i Małogoskie
GMINA STRAWCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00333960
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00333960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 14:31
- Lokalizacja
- Strawczyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5af33c6e-0f20-43ae-b1de-a9e9f3a5528d
- Identyfikator
- 9591486127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00333960 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych dla realizacji zadań przy drogach gminnych w msc. Strawczynek, Chełmce i Małogoskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRAWCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Strawczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-067
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48413038002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strawczyn
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strawczyn.4bip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowych dla realizacji zadań przy drogach gminnych w msc. Strawczynek, Chełmce i Małogoskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5af33c6e-0f20-43ae-b1de-a9e9f3a5528d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043562/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Dokumentacja projektowa dla realizacji zadania na rozbudowę drogi gminnej ul. Miłej w msc. Strawczynek
1.3.10 Dokumentacja projektowa przebudowy skrzyżowania drogi gminnej ul. Górnej z ul. Turystyczną
1.3.14 Wykonanie dokumentacji projektowej na drogę gminną działka nr ewid. 487, 475/1 ( FS Małogoskie)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257771
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIRP.ZP.271.1.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 218428,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I. Opracowanie dokumentacja projektowej dla realizacji zadania na rozbudowę drogi gminnej ul. Miłej w msc. Strawczynek – poprawa jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców.Dokumentacja projektowa dla realizacji zadania obejmuje drogę gminną w msc. Strawczynek o dł. ok.: 0,482 km (dz. nr ewid. 48/1 w msc. Strawczynek, dz. nr ewid. 620/8 w msc. Oblęgór) na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną działka nr 433/1 ul. Wiosenna w msc. Oblęgór do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1392T (dz. nr ewid. 10/1) ul. Turystyczna w msc. Strawczynek.
W zakres zamówienia wchodzi:
1. Uzyskanie podkładów mapowych oraz wykonanie dokumentacji geodezyjno – kartograficznej (podziały – jeśli wymagane) związanej z uzyskaniem prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
2. Dokonanie inwentaryzacji terenu w celu poprawnego rozeznania warunków terenowych niezbędnych do prawidłowego oszacowania kosztów i zakresu prac projektowych.
3. W projekcie należy przewidzieć wykonanie poszerzenia nawierzchni bitumicznej, budowę chodnika, poboczy, odwodnienia drogi,
4. Uwzględnienie w dokumentacji projektowej wszelkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania drogi np. przebudowa/budowa zjazdów, włączeń na skrzyżowaniach, przebudowę, remont przepustów, umocnienie skarp, kolizje z infrastrukturą techniczną, itp.
5. Uzgodnienie dokumentacji z zarządcą drogi w Urzędzie Gminy Strawczyn (Zamawiający).
6. Uzgodnienia dotyczące rozwiązań technicznych zastosowanych na etapie projektowania.
7. Uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i uzgodnień do realizacji zadania.
8. Wykonanie podkładów mapowych (mapa do celów projektowych).
9. Uzyskanie stosownego zezwolenia na realizację robót w terminie do 17 miesięcy od dnia podpisania umowy
10. Opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
Wszystkie opracowania, uzgodnienia i dokumenty niezbędne do uzyskania stosownego pozwolenia na realizację inwestycji.
W trakcie opracowywania Wykonawca przedłoży do akceptacji Zamawiającemu koncepcje dokumentacji technicznej/projektowej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu prac projektowych.
Dokumentację projektową należy przygotować zgodnie z Ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami z dnia 19 lipca 2019r.
Zakres opracowania winien zawierać również:
a) Wykonanie wszystkich prac przedprojektowych niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia.
b) Wykonanie badań geotechnicznych gruntu – jeśli wymagane.
c) Uzyskanie nowych podkładów geodezyjnych w zakresie niezbędnym do projektowania.
d) Inne opracowania i uzgodnienia wymagane dla wydania przez właściwy organ zgłoszenia/pozwolenia/decyzji ZRID na budowę zgodnie z wymogami Ustawy „Prawo Budowlane”, oraz niezbędne do właściwego funkcjonowania obiektu.
2. Wykonawca zobowiązany jest w ramach przedmiotu zamówienia uzyskać stosowne pozwolenie na realizację inwestycji.
3. Nadzór autorski.
Projektant (Wykonawca dokumentacji projektowej) będzie sprawować nadzór autorski zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo Budowlane. Pobyty na budowie będą realizowane w miarę potrzeb Zamawiającego. W kwotę nadzoru wliczone są przejazdy na plac budowy, koszt opracowań zamiennych, wyjaśniających itp.
W ramach nadzoru autorskiego inwestycji Wykonawca zobowiązany jest do:
opiniowania zgodności projektów wykonawczych, technologicznych i zamiennych wykonywanych przez Wykonawcę robót w zakresie zgodności z wymaganiami dokumentacji projektowej, wykonywania projektów zamiennych, wyjaśniania wykonawcy prac objętych dokumentacją budowlano - wykonawczą wątpliwości powstałych w toku realizacji robót, niezwłocznego wykonania poprawek i uzupełnień w dokumentacji projektowej.
Nadzór autorski będzie sprawowany na etapie realizacji robót budowlanych. Wykonawca uwzględni koszty nadzoru autorskiego w cenie brutto oferty.
4. Wykonawca zobowiązany jest na wezwanie Zamawiającego do aktualizacji kosztorysu inwestorskiego do chwili realizacji inwestycji.
5. Wszelkie prace projektowe lub czynności nie opisane w niniejszym SWZ, a niezbędne
do właściwego i kompletnego opracowania dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych uzgodnień oraz decyzji, należy traktować jako oczywiste i uwzględnić w kosztach i terminach wykonania przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnej oceny opracowanej dokumentacji przez niezależnego projektanta, wyznaczonego przez Zamawiającego.
7. Wykonawca zobowiązany jest znać i stosować wszystkie przepisy prawa związane
z wykonaniem przedmiotu zamówienia, w brzmieniu obowiązującym w okresie obowiązywania umowy.
8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
9. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 71.32.00.00 – 7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
10. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia.
11. Zabrania się stosowania w dokumentacji będącej przedmiotem zamówienia nazw katalogowych, nazw producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia lub innych określeń ograniczających wolną konkurencję. Wszelkie urządzenia i materiały muszą być opisane wyłącznie przy pomocy parametrów techniczno – użytkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 101897,02 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II. Wykonanie dokumentacji projektowej na drogę gminną dz. nr ewid. 487, 475/1 w msc. Małogoskie.Dokumentacja projektowa dla realizacji zadania obejmuje drogę gminną w msc. Małogoskie
o dł. ok.: 0,185 km (dz. nr ewid. 487 dz. nr ewid. 475/1w msc. Małogoskie) na odcinku od działki nr 546 na długości 0,185 km w kierunku wschodnim.
W zakres zamówienia wchodzi:
1. Uzyskanie podkładów mapowych oraz wykonanie dokumentacji geodezyjno – kartograficznej (podziały – jeśli wymagane) związanej z uzyskaniem prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
2. Dokonanie inwentaryzacji terenu w celu poprawnego rozeznania warunków terenowych niezbędnych do prawidłowego oszacowania kosztów i zakresu prac projektowych.
3. W projekcie należy przewidzieć wykonanie nawierzchni bitumicznej, poboczy, odwodnienia drogi.
4. Uwzględnienie w dokumentacji projektowej wszelkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania drogi np. przebudowa/budowa zjazdów, włączeń na skrzyżowaniach, budowę/przebudowę/remont przepustów, umocnienie skarp, kolizje z infrastrukturą techniczną, itp.
5. Uzgodnienie dokumentacji z zarządcą drogi w Urzędzie Gminy Strawczyn (Zamawiający).
6. Uzgodnienia dotyczące rozwiązań technicznych zastosowanych na etapie projektowania.
7. Uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i uzgodnień do realizacji zadania.
8. Wykonanie podkładów mapowych (mapa do celów projektowych).
9. Uzyskanie stosownego zezwolenia na realizację robót w terminie do 170 dni od dnia podpisania umowy
10. Opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu (odcinek drogi gminnej od drogi powiatowej).
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
Wszystkie opracowania, uzgodnienia i dokumenty niezbędne do uzyskania stosownego pozwolenia na realizację inwestycji.
W trakcie opracowywania Wykonawca przedłoży do akceptacji Zamawiającemu koncepcje dokumentacji technicznej/projektowej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu prac projektowych.
Dokumentację projektową należy przygotować zgodnie z Ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami z dnia 19 lipca 2019r.
Zakres opracowania winien zawierać również:
a) Wykonanie wszystkich prac przedprojektowych niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia.
b) Wykonanie badań geotechnicznych gruntu – jeśli wymagane.
c) Uzyskanie nowych podkładów geodezyjnych w zakresie niezbędnym do projektowania.
d) Inne opracowania i uzgodnienia wymagane dla wydania przez właściwy organ zgłoszenia/pozwolenia/decyzji ZRID na budowę zgodnie z wymogami Ustawy „Prawo Budowlane”, oraz niezbędne do właściwego funkcjonowania obiektu.
2. Wykonawca zobowiązany jest w ramach przedmiotu zamówienia uzyskać stosowne pozwolenie na realizację inwestycji.
3. Nadzór autorski.
Projektant (Wykonawca dokumentacji projektowej) będzie sprawować nadzór autorski zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo Budowlane. Pobyty na budowie będą realizowane w miarę potrzeb Zamawiającego. W kwotę nadzoru wliczone są przejazdy na plac budowy, koszt opracowań zamiennych, wyjaśniających itp.
W ramach nadzoru autorskiego inwestycji Wykonawca zobowiązany jest do:
opiniowania zgodności projektów wykonawczych, technologicznych i zamiennych wykonywanych przez Wykonawcę robót w zakresie zgodności z wymaganiami dokumentacji projektowej, wykonywania projektów zamiennych, wyjaśniania wykonawcy prac objętych dokumentacją budowlano - wykonawczą wątpliwości powstałych w toku realizacji robót, niezwłocznego wykonania poprawek i uzupełnień w dokumentacji projektowej.
Nadzór autorski będzie sprawowany na etapie realizacji robót budowlanych. Wykonawca uwzględni koszty nadzoru autorskiego w cenie brutto oferty.
4. Wykonawca zobowiązany jest na wezwanie Zamawiającego do aktualizacji kosztorysu inwestorskiego do chwili realizacji inwestycji.
5. Wszelkie prace projektowe lub czynności nie opisane w niniejszym SWZ, a niezbędne
do właściwego i kompletnego opracowania dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych uzgodnień oraz decyzji, należy traktować jako oczywiste i uwzględnić w kosztach i terminach wykonania przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnej oceny opracowanej dokumentacji przez niezależnego projektanta, wyznaczonego przez Zamawiającego.
7. Wykonawca zobowiązany jest znać i stosować wszystkie przepisy prawa związane
z wykonaniem przedmiotu zamówienia, w brzmieniu obowiązującym w okresie obowiązywania umowy.
8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
9. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 71.32.00.00 – 7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
10. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia.
11. Zabrania się stosowania w dokumentacji będącej przedmiotem zamówienia nazw katalogowych, nazw producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia lub innych określeń ograniczających wolną konkurencję. Wszelkie urządzenia i materiały muszą być opisane wyłącznie przy pomocy parametrów techniczno – użytkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 54200,54 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III. Dokumentacja projektowa przebudowy skrzyżowania drogi gminnej ul. Górnejz ul. Turystyczną w msc. Chełmce.
Dokumentacja projektowa dla realizacji zadania obejmuje skrzyżowanie drogi gminnej
dz. nr ewid. 2083, dz. nr ewid. 1603, 1664 z drogą powiatową nr 1392T (dz, nr ewid. 1434/1) w msc. Chełmce.
W zakres zamówienia wchodzi:
1. Uzyskanie stosownych podkładów mapowych.
2. Dokonanie inwentaryzacji terenu w celu poprawnego rozeznania warunków terenowych niezbędnych do prawidłowego oszacowania kosztów i zakresu prac projektowych.
3. W projekcie należy przewidzieć wykonanie przebudowy istniejącego skrzyżowania, poboczy, odwodnienia drogi,
4. Uwzględnienie w dokumentacji projektowej wszelkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania drogi/skrzyżowania np. przebudowa/budowa zjazdów, włączeń na skrzyżowaniach, budowę/przebudowę/remont przepustów, umocnienie skarp, kolizje z infrastrukturą techniczną, itp.
5. Uzgodnienie dokumentacji z zarządcą drogi w Urzędzie Gminy Strawczyn (Zamawiający) oraz w Powiatowym Zarządzie Dróg w Kielcach.
6. Uzgodnienia dotyczące rozwiązań technicznych zastosowanych na etapie projektowania.
7. Uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i uzgodnień do realizacji zadania.
8. Uzyskanie stosownego zezwolenia na realizację robót w terminie do 170 dni od dnia podpisania umowy
9. Opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
Wszystkie opracowania, uzgodnienia i dokumenty niezbędne do uzyskania stosownego pozwolenia na realizację inwestycji.
W trakcie opracowywania Wykonawca przedłoży do akceptacji Zamawiającemu koncepcje dokumentacji technicznej/projektowej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu prac projektowych.
Dokumentację projektową należy przygotować zgodnie z Ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami z dnia 19 lipca 2019r.
Zakres opracowania winien zawierać również:
a) Wykonanie wszystkich prac przedprojektowych niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia.
b) Wykonanie badań geotechnicznych gruntu – jeśli wymagane.
c) Uzyskanie nowych podkładów geodezyjnych w zakresie niezbędnym do projektowania.
d) Inne opracowania i uzgodnienia wymagane dla wydania przez właściwy organ zgłoszenia/pozwolenia/decyzji ZRID na budowę zgodnie z wymogami Ustawy „Prawo Budowlane”, oraz niezbędne do właściwego funkcjonowania obiektu.
2. Wykonawca zobowiązany jest w ramach przedmiotu zamówienia uzyskać stosowne pozwolenie na realizację inwestycji.
3. Nadzór autorski.
Projektant (Wykonawca dokumentacji projektowej) będzie sprawować nadzór autorski zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo Budowlane. Pobyty na budowie będą realizowane w miarę potrzeb Zamawiającego. W kwotę nadzoru wliczone są przejazdy na plac budowy, koszt opracowań zamiennych, wyjaśniających itp.
W ramach nadzoru autorskiego inwestycji Wykonawca zobowiązany jest do:
opiniowania zgodności projektów wykonawczych, technologicznych i zamiennych wykonywanych przez Wykonawcę robót w zakresie zgodności z wymaganiami dokumentacji projektowej, wykonywania projektów zamiennych, wyjaśniania wykonawcy prac objętych dokumentacją budowlano - wykonawczą wątpliwości powstałych w toku realizacji robót, niezwłocznego wykonania poprawek i uzupełnień w dokumentacji projektowej.
Nadzór autorski będzie sprawowany na etapie realizacji robót budowlanych. Wykonawca uwzględni koszty nadzoru autorskiego w cenie brutto oferty.
4. Wykonawca zobowiązany jest na wezwanie Zamawiającego do aktualizacji kosztorysu inwestorskiego do chwili realizacji inwestycji.
5. Wszelkie prace projektowe lub czynności nie opisane w niniejszym SWZ, a niezbędne
do właściwego i kompletnego opracowania dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych uzgodnień oraz decyzji, należy traktować jako oczywiste i uwzględnić w kosztach i terminach wykonania przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnej oceny opracowanej dokumentacji przez niezależnego projektanta, wyznaczonego przez Zamawiającego.
7. Wykonawca zobowiązany jest znać i stosować wszystkie przepisy prawa związane
z wykonaniem przedmiotu zamówienia, w brzmieniu obowiązującym w okresie obowiązywania umowy.
8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
9. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 71.32.00.00 – 7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
10. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia.
11. Zabrania się stosowania w dokumentacji będącej przedmiotem zamówienia nazw katalogowych, nazw producenta, znaków towarowych, patentów, pochodzenia lub innych określeń ograniczających wolną konkurencję. Wszelkie urządzenia i materiały muszą być opisane wyłącznie przy pomocy parametrów techniczno – użytkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 62330,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167999,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Doradztwa Technicznego BINGO BENIAMIN SZYMCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 6572588807
7.3.3) Ulica: ul. Skibowa 24
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-147
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) tj. cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zgodnie z informacją podaną na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia: 28 246,95 zł brutto
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34440,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105000,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) tj. cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zgodnie z informacją podaną na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia: 36 000,00zł brutto
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46740,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135000,00 PLN
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |