Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu tomaszowskiego.
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334039
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 14:43
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-603a3028-c50d-4738-b1b8-b085cbfd8429
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334039 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu tomaszowskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 7103314
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdptomaszowmaz.bip.wikom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-603a3028-c50d-4738-b1b8-b085cbfd84291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu tomaszowskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-603a3028-c50d-4738-b1b8-b085cbfd8429
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080777/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu tomaszowskiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą: Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu tomaszowskiego.
1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Drogi będące przedmiotem zadania zlokalizowane są w miejscowościach: Sługocice, Nowy Glinnik-Osiedle, Tomaszów Maz.,Łaznów, Łaznowska Wola, Teodorów, Rokiciny- powiat tomaszowski, województwo Łódzkie. Trasa dróg przebiega przez tereny zabudowane ww. miejscowości jak również w otoczeniu pól uprawnych.
Tereny, na których będzie przebiegał remont układu komunikacyjnego znajduje się uzbrojenia podziemne: wodociąg, sieć teletechniczna, siec energetyczna, sieć kanalizacji sanitarnej– teren uzbrojony. Obecnie układ komunikacyjny w dostatecznym stanie technicznym. Odprowadzenie wód opadowych odbywa powierzchniowo na własne nieutwardzone tereny, gruntowe pobocza, rowy przydrożne.
2. Zakres robót objęty zamówieniem
Przewiduje się remont układu komunikacyjnego dróg powiatowych:
• DP 4330E m. Sługocice gm. Tomaszów Mazowiecki
• DP 4314E m. Glinnik przy JW
• DP 4328E ul. św. Antoniego w Tomaszowie Maz.
• DP 4303E do DW 716 za przepust
• DP 4321E m. Łaznowska Wola od pos. 70 do 79
• DP 4319E w m. Rokiciny
• DP 4321E m. Teodorów
• DP 4336E ul. Ludwikowska w Tomaszowie Maz.
Na odcinkach dróg objętych zakresem zadania zostaną wykonane roboty drogowe. Remontowi zostanie poddana nawierzchnia jezdni na całej ich szerokości. Odtworzeniu podlegają również pobocza z kruszywa.
Podstawowym zakresem robót polegającym na remoncie dróg jest:
- frezowanie na włączeniach istniejących nawierzchni bitumicznych,
- rozkładanie nawierzchni bitumicznych,
- korytowanie pod pobocza.
- pobocza z kruszywa łamanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu, zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 PZP ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026r. poz. 793).| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |