Przebudowa bazy laboratoryjnej w budynku Wydziału Mechanicznego na potrzeby rozbudowy Centrum Technologii Cyfrowych wraz z dostawą wyposażenia biurowego

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334165
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334165/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 15:07
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73ff0012-5d1b-4522-a2a2-f15d6ffed34c
Identyfikator
7960106439
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń chłodzącychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ ŻAKRadom, PL · lot 0
2 839 585,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334165 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa bazy laboratoryjnej w budynku Wydziału Mechanicznego na potrzeby rozbudowy Centrum Technologii Cyfrowych wraz z dostawą wyposażenia biurowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73ff0012-5d1b-4522-a2a2-f15d6ffed34c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa bazy laboratoryjnej w budynku Wydziału Mechanicznego na potrzeby rozbudowy Centrum Technologii Cyfrowych wraz z dostawą wyposażenia biurowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73ff0012-5d1b-4522-a2a2-f15d6ffed34c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334165

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054883/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa bazy laboratoryjnej w budynku Wydziału Mechanicznego - wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą wyposażenia biurowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224054

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP-26-11b/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa bazy laboratoryjnej w budynku Wydziału Mechanicznego na potrzeby rozbudowy Centrum Technologii Cyfrowych – cyberfizycznej platformy nauczania i badań o moduł Laboratoriów Zaawansowanej Robotyki i Cyfrowego Bliźniaka (DT) z Otwartą Pracownią Inżynierii Robotycznej (Fab Lab) wraz z dostawą wyposażenia biurowego”. 2. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje m.in.: pomieszczenie 110 B2, które planowane jest w wyniku projektowanej aranżacji do podziału na dwa pomieszczenia: Laboratorium aplikacji inżynierskich SI oraz Laboratorium prototypowania, pomieszczenie 112 B2 planowane jest do aranżacji w jego pierwotnym obrysie, powiększonym o likwidowane pomieszczenie przyległe nr 111gdzie urządzone będzie Laboratorium aplikacji inżynierskich SI, natomiast pomieszczenie 117 B1 planowane jest do aranżacji w jego pierwotnym obrysie, z podziałem w obecnej lokalizacji na dwa powiązane funkcjonalnie pomieszczenia: Pracownię SI + IoT oraz Serwerownię. 3. Szczegółowe wymagania przedmiotowe dotyczące opisu zakresu zamówienia i jego realizacji zawarte zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73ff0012-5d1b-4522-a2a2-f15d6ffed34c

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2839585,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3554700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2839585,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Korporacja Budowlana Darco Dariusz Żak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9481316588

7.3.3) Ulica: Garbarska 53

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

− instalacje elektryczne, instalacje sanitarne – Podwykonawcy nieznani na etapie składania ofert

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2839585,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane