Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu dostawczego z zabudową skrzyniową do selektywnej zbiórki odpadów

"ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KAŃCZUDZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334199
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-09 15:14
Lokalizacja
Kańczuga, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbd24309-3c55-40a6-bd27-d1167b25f8dd
Identyfikator
7941819351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowePojazdy silnikowe do transportu towarówPojazdy elektryczneNadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepyNadwozia pojazdów mechanicznychUsługi finansowe i ubezpieczenioweUsługi leasingu finansowego

Wykonawcy

1 przyznane

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
472 197,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334199 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu dostawczego z zabudową skrzyniową do selektywnej zbiórki odpadów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KAŃCZUDZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180965462

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętej Barbary 18

1.5.2.) Miejscowość: Kańczuga

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-220

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgk-kanczuga.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgk-kanczuga.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbd24309-3c55-40a6-bd27-d1167b25f8dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka komunalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu dostawczego z zabudową skrzyniową do selektywnej zbiórki odpadów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbd24309-3c55-40a6-bd27-d1167b25f8dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.ZGK.02.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu 1 szt. fabrycznie nowego samochodu dostawczego z zabudową skrzyniową do selektywnej zbiórki odpadów,
2. Szczegółowe wymagania dotyczące pojazdu oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia.
3. Leasing:
- Leasing operacyjny (w rozumieniu o podatku dochodowym od osób prawnych) na okres 60 miesięcy,
- Opłata wstępna – czynsz inicjalny – 10 % wartości netto pojazdu
- 59 rat leasingowych opartych na stałej stopie procentowej,
- Stawkę WIBOR 1M do skalkulowania oferty należy przyjąć z dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu,
- Wartość wykupu równa się wartości 1% pojazdu uiszczana wraz z ostatnią ratą leasingową.
- Leasing operacyjny w walucie: PLN,
4. Biorąc pod uwagę specyfikę zamówienia Zamawiający nie określa wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
5. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 1a do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

34200000-9 - Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepy

34210000-2 - Nadwozia pojazdów mechanicznych

66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 472197,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472197,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 472197,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Eurocomplex Trucks sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8970012657

7.3.3) Ulica: Legnicka 48, bud. C-D

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 472197,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Leasing 60 miesięcy, termin dostawy pojazdu do 100 dni od daty zawarcia umowy
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy